آزادگان دوران دفاع مقدس در همه برهه‌ها مایه افتخار ایرانیان بوده‌اند

[ad_1]

حجت الاسلام ناصر خدایاری روز یکشنبه در آیین تجلیل از یوسف رحیمی حیدرلو خبرنگار آزاده خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: آزادگان در دوران اسارت در مقابل شکنجه و آزار و اذیت رژیم بعثی تسلیم نشدند و تا پای جان بر سر آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل ایستادند.

وی ادامه داد: آزادگان کار نیمه تمام خود در دوران دفاع مقدس را در دوره اسارت نیز ادامه داده و پس از آزادگی نیز در راستای اعتلای کشور تلاش کردند.

وی اضافه کرد: ایستادگی و اقتدار اسرا در دوران اسارت، پیروزی در دوران دفاع مقدس و اقتدار و برکت را برای کشور به ارمغان آورد و این ایستادگی در حقیقت پاسداری اصولی از خون شهدا بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی بیان کرد: باید رشادت‌ها و ایستادگی‌های آزادگان زنده بماند تا با الگوبرداری از این سرمایه‌های معنوی به عنوان عنصری تاثیرگذار، عزت و سربلندی را برای کشور رقم بزنیم.

حجت الاسلام خدایاری گفت: این روزها فرصت مغتنمی است تا گوشه‌ای از زحمت های آزادگان بازگو شود.

رییس ایرنای مرکز آذربایجان‌غربی هم “یوسف رحیمی” را اسوه اخلاق و رفتار سازمانی خبرنگاران ایرنای استان خواند و گفت: این خبرنگار آزاده همواره منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی را دنبال کرده و برای همه همکاران این مرکز الگوی صلابت و اقتدار است.

به گزارش ایرنا یوسف رحیمی متولد ۱۳۴۲ در ارومیه بوده، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و منابع انسانی است.

این خبرنگار مسوول پیشکسوت از سال ۱۳۷۰ شمسی همکاری خود با ایرنای آذربایجان‌غربی را شروع کرده و نماینده آزادگان در ‘شرکت خودکفایی آزادگان’ و ‘موسسه فرهنگی پیام آزادگان’ است.

وی از ۱۰ سال پیش مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی در امور آزادگان بوده و ریاست هیات ورزشی جانبازان و معلولان ارومیه و ریاست انجمن خبرنگاران آذربایجان‌غربی در چندین دوره مختلف و نمایندگی موسسه فرهنگی پیام آزادگان در آذربایجان‌غربی را در کارنامه دارد.

یوسف رحیمی حیدرلو، خبرنگار آزاده سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی و جمعی از خبرنگاران در ایرنای ارومیه مورد تجلیل قرار گرفت.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment