آزمایش کرونای تیم فوتبال ذوب‌آهن قبل از بازی با پیکان منفی اعلام شد

[ad_1]

امیرحسین شریفیان شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: همه بازیکنان، عوامل فنی و کادر اجرایی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به همراه سایر نفرات درگیر در امر برگزاری مسابقات لیگ برتر تست کرونا دادند که جواب کلیه تست‌ها منفی اعلام شد.

 وی  بیان کرد: همه عوامل تیم شامل بازیکنان، مربیان، عوامل اجرایی و نفراتی که این تیم را در سفر هفته قبل این تیم به مشهد همراهی کردند مجدد مورد آزمایش کرونا قرار گرفتند.

وی یادآور شد: با توجه به سفر هفته گذشته به شهر مشهد مقدس و دیدار با شهر خودرو و با توجه به اینکه شهر مشهد از شهرهای پر خطر است حساسیت زیادی در مورد این تست داشتیم که به لطف خدا و با توجه به رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی جواب تست کلیه بازیکنان کادر فنی و عوامل اجرایی تیم فوتبال ذوب آهن منفی شد.

وی تصریح کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ورزش و سلامتی بازیکنان اولویت نخست باشگاه ذوب‌آهن است که در این راستا همه اقدام‌ها و فعالیت‌های مرتبط قبل و بعد از تمرین و بازی بر این اساس انجام می‌شود.

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران از هفته ۲۳ لیگ برتر فوتبال کشور شامگاه فردا شنبه از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه  در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار می‌شود.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment