آسپن کلرادو – تاریخچه و سبک زندگی املاک و مستغلات

[ad_1]

بومی آمریکایی یوت سرخپوستان بودند شناخته شده Aspen بازدید کنندگان است. هیچ راه حل دائمی فقط تابستان شکار. فاتحان اسپانیایی بعد وارد در اواخر سال 1500 در جستجوی گنجینه های طلا و یک مسیر به حال و روز کالیفرنیا.

فرانسه trappers و معامله گران به دنبال آن در اوایل دهه 1800 است.

فلزات گرانبها طلا و نقره در درجه اول جذب کارگران معدن در جستجوی “ثروت” در اواخر دهه 1800 است. در اوج معدن جنون Aspen جمعیت دارای عقاید 12,000 ساکنان ساخت آن دوم در اندازه تنها به دنور در کلرادو خاک.

10 کوه بخش تشکیل شده بود در طول جنگ جهانی دوم برای آموزش سربازان به صورت کوهستانی و مناطق جنگی. آموزش محور در Leadville منطقه است. پس از پایان جنگ بسیاری از این سربازان و بازگشت به کوه های راکی. یک گروه از جانبازان بازگشت همراه با کسب و کار محلی مردم باز Aspen اسکی کوهستان منطقه در سال 1947. این یک شروع خرید به سختی موتور اقتصادی است که صنعت اسکی نشان دهنده امروز.

شیکاگو تاجر والتر Paepcke اولین بازدید آسپن در سال 1945. با الهام از اسپن های زیبایی در سال 1949 او سازماندهی 200 جشن سالگرد بزرگداشت فیلسوف آلمانی گوته تولد جذب در سراسر کشور شناخته شده و هنرمندان و عقول و نوازندگان. سال بعد Paepcke تاسیس آنچه که تبدیل به جهان شهرت Aspen Institute.

آسپن رشد به صورت پراکنده تا صنعت اسکی گرفت و در سال 1970. از آن پس Aspen رفته “مستقیم”. آسپن منطقه است خانه را به چهار اسکی کوه — Aspen کوه Aspen ارتفاعات دوغ و Snowmass Village. به طور متوسط این اسکی کوه های دریافت 300-اینچ از برف هر زمستان.

درست است که بسیاری از جهان “ثروتمند و مشهور” مکرر آسپن. این پیتکین شهرستان فرودگاه که خدمات Aspen یکی از شلوغ ترین فرودگاه در خدمت جامعه 6500 نفر در جهان است. رستوران ها در سطح جهانی و بوتیک خط آسپن مرکز شهر هسته مرکزی.

ماه های تابستان را هیجان انگیز فصل جشنواره ها و فعالیت های در فضای باز پیاده, اردو زدن, دوچرخه سواری, اسب سواری, و بیشتر. درجه حرارت روزانه در محدوده بین 65 و 85-درجه است.

بازدید Aspen و خودتان ببینید که چرا مردم در نظر Aspen خصوصی خود بهشت است.

[ad_2]

Leave a Comment