آغاز سفرهای سلامت‌محور بازنشستگان کشوری از عید غدیر

[ad_1]

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی‌فرد مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در جریان امضای این تفاهم نامه با تاکید بر اهمیت توجه به سلامت بازنشستگان تحت پوشش این صندوق، گفت: راهبرد جدید صندوق بازنشستگی کشوری امضای تفاهم‌نامه‌هایی است که ضمن ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی و گردشگری متنوع و مطلوب، هم زمان، سلامت‌محور نیز باشند.
مرتضایی فرد تصریح کرد: سفرهای سلامت‌محور بازنشستگان با امضای این تفاهم‌نامه کلید خواهد خورد و امیدواریم در مراحل بعدی این سفرها در کل کشور گسترش یابد.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، سفرهای تفریحی به شکل گذشته در کشور امکان پذیر نیست و باید به سمت شیوه‌های جدید و مبتنی بر سلامت و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی گام برداشته شود.  
وی تاکید کرد: دوره جدید سفرهای صندوق بازنشستگی کشوری در قالب «سفرهای سلامت‌محور» هم‌زمان با عید سعید غدیرخم آغاز خواهدشد.

تکریم بازنشستگان، فرصتی ارزشمند
مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر نیز در آیین انعقاد این تفاهم‌نامه اظهار داشت: ارائه خدمت به بازنشستگان فرصتی ارزشمند و مغتنم است و خوشحالیم که با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان صندوق بازنشستگی می‌توانیم از این پس در این حوزه به ارائه خدمت بپردازیم.
امین عارف‌نیا با اشاره به اهداف این موسسه در عرصه فرهنگ و هنر، توسعه خدمات فرهنگی، آموزشی و گردشگری در کشور را از مهم‌ترین اهداف این موسسه برشمرد و گفت: این تفاهم‌نامه گام نخست در زمینه همکاری میان موسسه فرهنگ و هنر و صندوق بازنشستگی کشوری است.
وی یادآور شد: براساس این تفاهم‌نامه، بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند از مجتمع پذیرایی، اقامتی و تفریحی آدران در جاده چالوس و همچنین خدمات اقامتی هتل فرهنگ و هنر مشهد در قالب تورهای یک‌روزه سلامت‌محور استفاده کنند.
عارف نیا ادامه داد: در این تورهای یک روزه برنامه های متنوعی از جمله رویدادهای فرهنگی و هنری تعریف شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment