ارایه خدمات غیر حضوری منطقه پیام در پی شیوع ویروس کرونا

[ad_1]

 نادر ثناگو مطلق روز سه شنبه در گفت وگو با رسانه ها با اشاره به طراحی سامانه خدمات الکترونیکی پیام از سال ۹۶ افزود: تمام اطلاعات مورد نیاز و مرحله به مرحله برای سرمایه گذاری در منطقه به صورت کامل در این سامانه طراحی شده است.

وی اضافه کرد: یا توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف اجرای اقدام های پیشگیرانه، این سامانه  به منظور کاهش مراجعات حضوری به صورت مرتب به روز رسانی و تا مرحله انعقاد قرارداد نیازی به حضور سرمایه گذار در منطقه نیست.

ثناگو مطلق گفت: سرمایه گذاران می توانند پس از بارگذاری مدارک و درخواست های خود، مراحل و روند اداری را به صورت مرتب با کد پیگیری که در اختیار آنها قرار داده می شود رصد کنند.

وی ادامه داد: ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی پیام، زمینه های سرمایه گذاری، مراحل سرمایه گذاری، نقشه زمین و مراحل روند بررسی درخواست ها به صورت کامل در سامانه خدمات الکترونیکی پیام بارگذاری شده است.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام افزود: همچنین با هدف ارائه خدمات غیر حضوری هر چه بیشتر به سرمایه گذاران در منطقه، مقرر شده که نقشه زمین به صورت کامل در سامانه قابل نمایش شود.

وی با اشاره به روند اخذ مجوزها از طریق این سامانه نیزگفت: پنج مجوز سرمایه گذاری صادر که تمام این مجوزها نیز به صورت الکترونیکی بارگذاری و نیازی به حضور در منطقه نمی باشد.

ثناگو مطلق گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه ای از شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی. تی و دانش بنیان در منطقه وِیژه اقتصادی پیام هستیم.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment