از گل زدن به سر وزنه‌برداری تا رویا فروشی برای فدراسیون پزشکی-ورزشی

[ad_1]

دکتر باقری سلام،وقت بخیر.آقا چه خبر از فدراسیون وزنه برداری؟داشتم خبرها را می خواندم یک لحظه چشمم به اسم شما افتاد.ظاهرا قرار است برای شرکت در انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی کاندیدا شوید! راستش خبر را که خواندم خیلی تعجب کردم.من فقط یک سوال از شما می کنم که چرا؟چرا تصمیم گرفته اید تا برای شرکت در این انتخابات کاندیدا شوید؟ شاید بگویید من دکتر هستم و در این کار تخصص دارم؛چه کسی بهتر از من؟ می گویم قبول،شما دکتر هستید و اصلا آن فدراسیون برای شما و امثال شما است اما اگر این جواب را بدهید ناچارم سوال دوم را بپرسم.شما به عنوان پزشک وارد فدراسیون وزنه برداری شدید،خوب یا بد رفته رفته ریل ها را چیدید و شدید نایب رییس.سوال من این است،با کدام تخصص؟روزی که داشتید نایب رییس می شدید به این فکر کردید که جای یک متخصص را گرفته اید؟

در بین فوتبالیست ها همیشه یک مثال ردوبدل می شود که مثلا می گویند فلان مربی عکس با شورت  ورزشی ندارد.جمله ای کلیشه ای و منسوخ شده از نظر من.خب به جای آنها بودم می رفتم چند شورت ورزشی می پوشیدم و هزار و یک عکس هم می گرفتم، آخر این چه مثالی است؟مثلا ممکن است این نقد به شما وارد شود که تا به حال دست تان به وزنه نخورده است و همین طوری شده اید نایب رییس!کاری که ندارد این همه وزنه در محل تمرین،دوربین،فلش و تمام.حالا یک عکس با وزنه هم دارید!

دکتر باقری عزیز؛گرانقدر،گرانمایه.می دانیم هدف اصلی شما خدمت کردن است و شما دست به سینه ایستاده اید تا تجربیات گرانقدرتان را در اختیار جامعه پزشکی ورزشی قرار بدهید! فقط من هر چه دارم رصد می کنم می بینم که جامعه آنها با جامعه که در ورزش حضور دارند چند فرق بزرگ و مهم دارد.اول اینکه همه افرادی که در هیات های استانی هستند از پزشکان متبحر ایران هستند که دارند به ورزش خدمت می کنند.همه آنها شخصیتی مستقل دارند و مثلا اگر فلان نفر از فلان جا به آنها زنگ بزند خیلی بعید است که زیر بار بروند و به گزینه مورد نظر رای بدهند! آنها یک هدف مشترک دارند و قطعا به گزینه ای رای خواهند داد که نه سفارش شده باشد و نه تلاش کند تا با سفرهای استانی به او رای بدهند.منظور ما شخص خاصی نیست فقط خواستیم نوری بتابانیم بر این صفحه سیاه تا شاید آنهایی که کاندیدا هستند بدانند که با چه جامعه آماری طرف هستند و در اصطلاح خودمانی”حواس‌شان”باشد.

راستی آقای دکتر از فدراسیون وزنه برداری چه خبر؟در هر صورت عملکرد شما در این فدراسیون می تواند بهترین رزومه باشد برای معرفی‌تان در انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی.شک ندارم خیلی از پزشکان هستند که ممکن است شما را بشناسند،اما زیاد از سوابق شما اطلاعاتی نداشته باشند.به هر حال کسی که قرار است رییس این فدراسیون تخصصی شود قطعا عملکرد ویژه ای داشته که مثلا قبل از آن در فدراسیون وزنه برداری و به صورت تخصصی با المپین ها کار کرده است.ورزشکارانی که هر لحظه ممکن است مصدوم شوند و با وجود پزشکانی حاذق در ایران،برای درمان شان راهی خارج از کشور شوند!

امید است با روی کار آمدن افرادی مثل شما متخصص در فدراسیون پزشکی ورزشی حواس مان بیشتر به ورزشکاران مان باشد و آنها برای یک عمل جراحی نه چندان سخت،آمپول زدن و پماد مالیدن آن هم با ارزی که سر به فلک می کشد راهی فرنگ نشوند.و در آخر جواب سوالات من یادتان نرود آقای دکتر.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment