از یک روستای کوچک به محبوب اسکی توچال – Courmayeur, ایتالیا

[ad_1]

در یک زمان Courmayeur, بود, ساده, روستای کوچک با دو کلیسا نشسته در پای مون بلان است که آن را به نظر می رسد حتی کوچکتر است. امروز Courmayeur, محبوب پیست اسکی مقصد. آن آغاز شد و در سال 1786 زمانی که 2 نفر braved عناصر از کوه ها و سهام ادعای خود را که در آن هیچ مرد موفق شده بود قبل از.

امروز این روستا از Courmayeur, بازدید کنندگان ارائه می دهد مقدار زیادی از کوه ها و مقدار زیادی از برف به اسکی خود را خواسته ، اما وجود دارد بیشتر به این روستا از اسکی روی برف. وجود کوه به صعود و روستا از تاریخ غنی به تور. مردم محلی دوستانه استقبال هر بازدید کننده به عنوان اگر آنها در خانواده است.

برخی از مراجعه به این منطقه به عنوان یک کمون که نشسته است در بخش شمالی ایتالیا در Aosta Valley منطقه و در پایه Mont Blanc. بازدید کنندگان پیدا کردن بسیاری از فعالیت های در حالی که ماندن در 4,016 پا ارتفاع از سطح دریا. علاوه بر فوق العاده پیست اسکی جو و محیطی که در آن Courmayeur, ارائه می دهد وجود دارد کوه نوردی و تاریخی, تورهای در طول تابستان زیبا در باغ گیاه شناسی یک چشم برای دیدن است.

با حدود 3000 ساکنان آنها مطمئن شوید که سفر خود را به پیست اسکی منطقه Courmayeur, چیزی است که شما همیشه به یاد داشته باشید. این که آیا آن است که یک تعطیلات رویایی برای خانواده و یا یک ماه عسل برای زوج های تازه ازدواج, زیبایی, مردم, فضای کلی باعث می شود برای یک سفر که شما می خواهید به تکرار دوباره زودتر از بعد.

اسکی را تغذیه و Courmayeur, ظرفیت که

روستای Courmayeur, ارائه می دهد بیش از پیست اسکی جو است. ایتالیایی کرایه است که خدمت در سراسر روستا خواهد بود که بهترین شما تا کنون طعم. این نمونه شهر با پایه غذاهای ایتالیایی و شاید از آن است که کوه هوا است که باعث می شود آن طعم بسیار بهتر است.

غنی سس های خوش طعم ادویه جات ترشی جات, با, سیر, روغن زیتون, پیاز, فلفل و گوجه فرنگی را از دست رفته فقط حق. و فراموش نکنید که فوق العاده پنیر که ایتالیا ارائه کرده است بیش از حد. مردم به Courmayeur, برای بسیاری از چیزها است. آنها می آیند برای اسکی بازی به زیبایی های مردم و مواد غذایی است.

مقدار زیادی از حمل و نقل برای یک پیست اسکی

Courmayeur, ندارد, فشار و شلوغی از شهرستان های بزرگ زندگی و تمام است که نقل به معنی در شهرستان های بزرگ که برخی از مردم ممکن است ناخوشایند است. اما گرفتن بالا و پایین کوه آسان است با مقدار زیادی از ماشین کابل آسانسور, صندلی بالابر و گوندولا آسانسور. وجود دارد راه های بسیاری برای دریافت در اطراف این پیست اسکی روستای Courmayeur.

بسیاری از هتل ها و لژ در اطراف روستا دسترسی آسان به هر یک از این راه است که شما را به بالا به طوری که شما می توانید اسکی به پایین. یا سوار ماشین کابل تلهسییژ و یا یک قایق به پایین اگر اسکی را در دستور کار خود.

[ad_2]

Leave a Comment