استانداری تهران: احداث جاده فیروزکوه به «بندپی» از مطالبه‌های مردم منطقه است

[ad_1]

در ادامه این مطلب که شامگاه چهارشنبه یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، نوشته شده است: زادگاه استاندار تهران، «محسنی بندپی» روستای بندپی در هفت کیلومتری شهرستان نوشهر است و هیچ ارتباطی با روستای بندپی بابل ندارد.
در ادامه این مطلب تاکید شده است: احداث جاده فیروزکوه به بندپی بابل به عنوان یکی از مطالبه‌های مردم این منطقه با در نظر گرفتن تمامی جوانب و ملاحظه‌های زیست محیطی اعم از حفظ عرصه‌های منابع طبیعی که یکی از راهبردی‌ترین سیاست‌های دولت در کشور و به ویژه استان تهران محسوب می‌شود، پیش‌بینی شده است.
بر اساس این مطلب استاندار تهران برای حل مشکلات زیست محیطی این استان تدابیر علمی و کارشناسی اتخاذ کرده و انتشار اخباری از این دست در استانی با ویژگی‌های خاص نظیر استان تهران حاصلی جز تشویش اذهان عمومی ندارد.
در ادامه این جوابیه آمده است: اساسا شناخت مناطق جغرافیایی یکی از بایسته‌های خبرنگاران حوزه محیط زیست است و به نظر می‌رسد عدم اطلاع در این خصوص باعث تولید این خبر شده است. 
براساس این گزارش، روستای «بندپی» بابل با منطقه ادعا شده در آن خبر فاصله حدود ۱۰۰ کیلومتری دارد و استاندار برای تردد به زادگاه خود هم از جاده کندوان که به مراتب دسترس‌تر از جاده ادعا شده است، استفاده می‌کند.
به گزارش ایرنا بندپی بابل یکی از مناطق‌ خوش آب‌وهوا و بی‌نظیر استان مازندران است؛ این منطقه در جنوب شهرستان بابل قرار دارد و دارای طبیعت بکر و منحصربه‌فرد است.
 

[ad_2]

Source link

Leave a Comment