استاندار بوشهر: چرخ سازندگی و تولید کشور متوقف نشده است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند روز شنبه به مناسبت بزرگداشت هفته  دولت افزود: آغازین روزهای شهریور، مزین به نام و یاد 2 اسوه خدمت رسانی صادقانه به مردم شهیدان رجایی و باهنر است که به نام هفته دولت نامگذاری شده است.

وی بیان کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان و بازتاب موفقیت‌ها، دستاوردهای دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین گسترش وحدت، همدلی و امید در جامعه است.

گراوند اضافه کرد: هفته دولت امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال “جهش تولید” نامگذاری شده است، همچنین فرصت گرانبهایی است که  خدمات و دستاوردهای دولت در عرصه‌های مختلف به مردم معرفی شود.

وی ادامه داد: هفته دولت سال 1399 فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه سلامت، از رشادت ها، زحمات و تلاش های خستگی  ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت و درمان و  تلاشگران مدنی و مردمی و همچنین از همه آحاد مردم و صنوف مختلف که با متانت و صبر در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا همکاری و تلاش نموده‌اند، صمیمانه قدردانی و  تشکر می‌شود.

گراوند با اشاره به اینکه هفته دولت امسال مقارن با دهه اول محرم است گفت: ایام محرم، به ویژه تاسوعا و عاشورا ی حسینی را به همه هم استانی ها تسلیت می‌گویم و ضمن دعوت همه برادران و خواهران عزادار به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، آرزو دارم عزاداری همه عزیزان مورد قبول درگاه حق واقع شود.

استاندار بوشهر افزود: همچنین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشته و برای یکایک همه عزیزان به خصوص مردم خونگرم و پرتلاش استان بوشهر آرزوی تندرستی،  توفیق و سربلندی دارم.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment