استاندار : صعود تیم فوتبال آلومینیم اراک به لیگ برتر سرمایه ارزشمند استان مرکزی است

[ad_1]

سید«علی آقازاده» در پیامی که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، عنوان کرد: صعود تیم  آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال کشور موجب شادی و مسرت هم استانی ها و مایه مباهات جامعه ورزش استان شد.

وی ادامه داد: کسب این موفقیت نشان از توانمندی و حرکت رو به رشد تیم فوتبال آلومینیوم است که با پشتیبانی و حمایت مردم و مسئولان استان حاصل شد و این حمایت ادامه خواهد داشت.

استاندار مرکزی ابراز امیدواری کرد:  راهیابی تیم آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال کشور  با پیروی و درخشش بیشتر در آینده همراه باشد.

آقازاده گفت:  مردم شریف و جامعه ورزشی استان به ویژه بازیکنان، کادر فنی و مربیان و مدیران باشگاه و کارکنان شرکت ایرالکو  همگی در ثبت این واقعه مهم ورزشی برای استان پس از ۱۸ سال دوری از لیگ برتر شریک هستند و امید می‌رود که در سایه همدلی بیشتر شاهد پیروزی‌های برجسته و بزرگ در عرصه ورزش باشیم.

تیم فوتبال آلومینیوم اراکشامگاه یکشنبه  با نتیجه یک بر صفر تیم داماش گیلان را شکست داد و با توجه به نتیجه سه بر صفر بازی همزمان مس کرمان و شهرداری تبریز و تفاضل گل مثبت یک آلومینیوم، رسول خطیبی بعد از ماشین سازی تبریز و گسترش فولاد این تیم اراکی را به عنوان سومین تیم لیگ دسته یک به  رده لیگ برتر برد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment