استخدام یک سان فرانسیسکو Limo به اکتشاف شهرستان

[ad_1]

سوار بر یک ماشین لیموزین است مانند پرواز در کلاس اول کابین هواپیما. هر دو از آنها بسیار راحت و بسیار درجه یک و دو صحبت در مورد فرد ، بنابراین اگر شما می خواهید به سفر از طریق سان فرانسیسکو در سبک و سپس شما می توانید برای حل و فصل چیزی کمتر از یک لوکس limo.

هنگامی که شما اجاره سوپر لوکس خودروسواری بزرگ و کروز از طریق خیابان های شلوغ از سان فرانسیسکو, شما جذب هزاران چشم از تمام گوشه و کنار جاده. حتی افراد پر مشغله خواهد به نوبه خود سر خود را در تحسین است. و مردم از مقابل sex فقط توقف و تعجب در مورد سبک فرد نشسته در داخل limo. اینها مستقیم ثانویه مزایای سوار بر یک ماشین لیموزین در سان فرانسیسکو.

مزایای اولیه اجاره limo شامل بی خیال سفر را از طریق بخش های مختلف این شهر و برخی از فضای خصوصی به تامل در چیزهایی که شما شاهد در طول تور خود را از شهرستان. شما می توانید با استفاده از این فضا به رفتن را از طریق تصاویر شما کلیک کنید و تعجب در مورد آنها. تصاویر را به زندگی می آیند و به شدت itched در حافظه زمانی که شما آنها را دوباره در برابر یک پس زمینه از نرم موسیقی در دولت از هنر موسیقی سیستم limo.

برخی کمتر-کاوش مکان برای دیدن در یک ماشین لیموزین تور سان فرانسیسکو

هنگامی که شما بیرون رفتن در یک ماشین لیموزین تور سان فرانسیسکو, شما ممکن است بخواهید برای رفتن به سمت Belden محل برای گرفتن یک نگاه اجمالی از معماری فرانسوی. اگر چه هنوز خیلی مانده است در سه ماهه آن را به اندازه کافی جذابیت برای نگه داشتن بازدید کننده برای اولین بار چسب. شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن ماشین لیموزین خود را در داخل این کوچه اما اگر شما یک خبره از مواد غذایی خوب و سپس شما قطعا به اینجا می آیند.

پیدا کردن محل پارک ماشین لیموزین خود را نمی خواهد مسئله به دلیل آن است که درست در وسط منطقه مالی و آن را به عنوان پارکینگ چیزی است که شما نیاز به نگرانی در مورد زمانی که شما اجاره ماشین لیموزین در سان فرانسیسکو برای یک سفر را از طریق شهرستان. آن است که راننده را به فکر می کنم در مورد آن. علامت تجاری کافه Bastille, Plouf سام جلو پنجره و B44 برخی از رستوران های مشهور در کوچه که در آن شما می توانید ناهار خوردن.

اگر شما می خواهید به تجربه چیزی از لیگ جهانی تجربه و سپس شما باید سر به سوی شیپور کوچه که توپی از سان فرانسیسکو خیابان هنر. هر کس دوست دارد این محل و نیاز به یک طعم و مزه برای چنین چیزهایی برای لذت بردن از زیبایی این هنر.

کوچه است ساندویچ بین 17 و 18 خیابان ها و ماموریت و والنسیا خیابان در قلب منطقه ماموریت. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد برخی از بهترین نماینده قطعات غیرمتعارف فرهنگ از اوایل دهه شصت. هنگام بازدید از شیپور کوچه شما باید آماده برای شگفتی ناگهانی. شما هرگز نمی دانید که هنر خیابانی خواهد شد که تاثیر ماندگاری بر شما و شما را از دل شکسته بیش از آن.

این مکان نمی تواند حتی در بهترین کتاب سفر از آنجا که نویسندگان این کتاب به ندرت کشف این گنجینه های پنهان در این شهرستان است. شما می توانید برای اولین بار به انجام این کار. که همه شما باید انجام دهید این است که اجاره limo و رفتن در یک تور از شهرستان. هنگامی که شما اجاره ماشین لیموزین در سان فرانسیسکو برای یک روز شما می توانید یک روز کامل برای کشف سنگهای پنهان شهر.

[ad_2]

Leave a Comment