اسکی در کوه های پیرنه

[ad_1]

در قریب به اتفاق رشته کوه نهفته است که در مرز بین فرانسه و اسپانیا به شما در پیدا کردن پاره پاره گرانیت قله از کوه های پیرنه. برخی از سه ده فوق العاده پیست اسکی نقطه منطقه و همه آنها را یکی از جذاب ترین مشوق هر اسکی باز دوست دارم کوتاه, صف خطوط. عظیم جهان معروف استراحتگاه در رشته کوه های آلپ نه چندان دور ممکن است اعتبار و بی نظیر شهرت اما با که می آید جمعیت و خطوط. در قلب زمستان اگر برف دربسته در محیط قله پیرنه انجام یک کار بزرگ از شبیه خود را معروف تر پسرخاله و اسکی در اینجا تنها آرامش بخش است اما گرما از مردم اسپانیا را در این کوه ها یکی از بهترین مکان در جهان برای اسکی. تند قله را پیشنهاد دامنه برای نه تنها تازه کار اما همچنین کارشناس اسکی باز.

هر دو اسپانیایی و فرانسوی طرف کوه باید خوب تفریحی و روستاهای عجیب و جالب برای لذت بردن از. رشته کوه امتداد دارد و از اقیانوس اطلس به دریای مدیترانه و سواحل آب و هوا تخلیه می تواند مقدار زیادی از برف در ارتفاعات بالا. فرهنگ عامه از این کوه ها نیز منحصر به فرد ethnology از ترکیبی از فرهنگ های باستانی است که گرد هم آمده اند برای ایجاد یک طبقه تاریخچه. اگر شما به دنبال یک آرامش بخش و زیبا در تعطیلات اسکی در کوه های پیرنه سپس با در نظر گرفتن برخی از این استراحتگاه در هر دو فرانسوی و اسپانیایی طرف.

بویلر Taull اسپانیا

واقع در Valle de Boi در مرکزی پیرنه این منطقه از اسپانیا پیرنه نیست پرجمعیت و این باعث می شود برای برخی واقعا بعد از ظهر سرگرم کننده در دامنه های. صف خطوط عملا غیر موجود است و آن است که یک محل عالی برای اسکی به خصوص اگر شما در حال سفر با کودکان. تمام خانواده می تواند سوار شدن به آسانسور و صدای خش خش کردن پایین دامنه بدون نیاز به صرف زمان زیادی در انتظار در خط. روستای Taull کوچک اما گرم و دوستانه و اطراف آن زیبایی از کوه ها یکی از یک نوع است. رفت و آمد مکرر نیز اسنوبورد, برف, و, پیاده روی با برفی در سراسر پارک ملی. هر چند ممکن است کمی کردن آهنگ مورد ضرب و شتم مسیر پایین دامنه باعث می شود آن را به خوبی به ارزش سفر برای رسیدن به این کوه جواهر است.

Formigal اسپانیا

اگر شما به دنبال به بود در این نقطه داغ و سپس با در نظر گرفتن این مقدار بزرگتر اسکی رفت و آمد مکرر. میزبان آلپ Junior مسابقات قهرمانی جهانی اسکی در این منطقه در آراگون, پیرنه است که به خوبی شناخته شده برای آن کارشناس سطح pistes وجود اینکه همچنین حدود هفت سطح مبتدی و همچنین. این رفت و آمد مکرر اشغال چهار حوزه مختلف و وجود دارد مقدار زیادی از هتل ها و رستوران ها و حتی اسکی مدارس. وجود مناطق تعیین شده برای کودکان کوچک پس از آن است که یک جای خوب برای تعطیلات خانواده. در شب وجود دارد شلوغ زندگی شب با باشگاه ها و موسیقی نور در دامنه های پوشیده از برف. وجود جشنواره ها و جشن ها و همچنین ساخت آن را بسیار پر جنب و جوش محل برای تعطیلات اسکی.

عکسلاستهرمس فرانسه

واقع نه چندان دور از مرز با اسپانیا این اسکی رفت و آمد مکرر منحصر به فرد فرانسوی و اسپانیایی فرهنگی مخلوط. رفت و آمد مکرر گسترش بیش از سه حوزه است و بسیاری از متوسط و پیشرفته pistes اگر چندین مبتدی آنهایی که به عنوان خوبی. کودکان را از لذت بردن از زمین های یخی و بچه دوستانه فعالیت ها برگزار شد بیش از همه رفت و آمد مکرر. دامنه ها به خوبی نگهداری می شود و به خوبی نور حتی در شب که در آن اسکی بازان صدای صفیر پایین دامنه تمام شب طولانی است. گذشته از اسکی شما می توانید لذت بردن از snowboading, snowshoeing, حتی سگ sledding و کمپینگ در یک کلبه اسکیموها.

فونت Romeu فرانسه

این رفت و آمد مکرر در نظر گرفته شده است یکی از پر آفتاب ترین اسکی در فرانسه با بیش از 3000 ساعت از آفتاب خیس برف پوشانده دامنه کوه. این روستا پر جنب و جوش در تمام طول سال در اطراف. آن است که پر از رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها. وجود دارد یک اسکیت روی یخ یخ بازی کردن حتی یک استخر شنا. وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های برای لذت بردن از, مانند, snowshoeing, با سورتمه حمل کردن سگ و صلیب کشور اسکی. سود اضافه شده است و همچنین سلامت متعدد چشمه های معدنی و چشمه های آب گرم در نزدیکی روستاهای سنت توماس Llo و Dorres.

کسب کند Bareges لا Mongie فرانسه

این پیست اسکی یکی از بزرگترین در کنار کوه. وجود طیف عظیمی از pistes برای هر سطح و آن را نیز فوق العاده حرارتی چشمه های معدنی مشهور خود healing waters به خصوص تازه بعد از عضلات شده اند که ضرب و شتم در دامنه تمام طول روز طولانی است. سوار ماشین کابل به قله و یک فک انداختن مشاهده از Pic du Midi رصدخانه برای فراموش نشدنی پانوراما. شما را پیدا خواهد کرد هر نوع از زمستان اسکی فعالیت های شما می خواهید کودک پسند مناطق و مقدار زیادی از هتل ها و رستوران ها و کافه ها آن را یکی از بهترین مکانها برای اقامت در حالی که اسکی پیرنه.

[ad_2]

Leave a Comment