اطلس یادگیری در مدارس استان اردبیل تدوین می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا ، احمد ناصری روز چهارشنبه در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به روند ادامه خدمات آموزشی و تربیتی در مدارس استان، انعطاف‌پذیری آموزشی و تربیتی را در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا یک ضرورت دانست.

او گفت: حدود ۸۸ درصد دانش‌آموزان استان عضو شبکه آموزش دانش‌آموزی (شاد) بوده و از خدمات آموزشی و تربیتی آن بهره‌مند هستند.

ناصری درباره درصد باقیمانده جمعیت دانش‌آموزی استان که به دستگاه هوشمند و اینترنت برای آموزش مجازی دسترسی ندارند، افزود: برای این افراد، بسته به شرایط، آموزش حضوری و یا بسته‌های آموزشی در نظر گرفته شده است.

وی اظهارداشت: در کنار اینها آموزش‌های تلویزیونی که از شبکه‌های آموزش، شبکه چهار و شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود ، مکمل آموزش هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل حساسیت بیشتر معاونت های آموزشی و پرورشی نسبت به مسائل حوزه فعالیت ها آنها را یادآور شد و بر همکاری و هماهنگی بین‌بخشی برای کارایی و اثربخشی فعالیت‌ها تاکید کرد.

ناصری با تاکید بر اهمیت نقش تربیتی والدین در دوره کرونا، درباره افزایش توانمندی خانواده‌ها در کمک به تحصیل فرزندان هم گفت: خانواده‌ها از طریق گفتگو و تعامل با معلمان، نسبت به روند تحصیلی فرزندان خود حساس باشند.

۱۵ شهریور ۲۵۱ هزار دانش‌آموز مقاطع و پایه‌های مختلف تحصیلی استان اردبیل سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment