اعتراض فلسطینیان به حضور هیأت اماراتی در مسجد الاقصی

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از القدس العربی، هیأت اماراتی متشکل از سه نفر روز یکشنبه با حمایت و تدابیر امنیتی پلیس رژیم صهیونیستی از مسجد الاقصی بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، در بازدید این هیأت از مسجدالاقصی اهالی قدس خواستار خروج آن ها از مسجدالاقصی شدند.

به نوشته القدس العربی، فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد یکی از اعضای هیأت اماراتی قصد دارد تا با یکی از اهالی قدس صحبت کند که با مخالفت او مواجه می شود و وی از هیأت اماراتی می خواهد که از مسجدالاقصی بیرون بروند.

مردم و مقام های فلسطینی اقدام امارات متحده عربی و بحرین در سازش با رژیم صهیونیستی را خیانت به آرمان آن ها می دانند و این اقدام دو کشور عربی را تا کنون بارها محکوم کردند.  

قرارداد سازش میان امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی شامگاه سه شنبه (۲۵ شهریور ۱۳۹۹) به صورت رسمی در حضور دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امضا شد و این دو کشور کوچک عرب حاشیه خلیج فارس رابطه چندین ساله غیرعلنی خود را با صهیونیست ها آشکار و رسمی کردند.

این قرار داد از همان زمان و به سرعت آثار و تبعات خود را در امارات و بحرین نشان داد و سفر امروز هیات جامع رژیم صهیونیستی در کنار هیات آمریکایی به منامه و سپس ابوظبی و انعقاد قرار دادهای متعدد نشان از اجرای برنامه ها و طرح های ضد اسلامی در منطقه دارد، طرح هایی که در راستای منافع و تامین امنیت رژیم صهیونیستی و علیه مسلمانان است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment