افتتاح طرح‌های ورزشی دولت، آماده‌سازی مقدمات واگذاری سرخآبی‌ها و جهانبخشی که برای لیگ جزیره آنقدرها خوب نیست

[ad_1]

آغاز بهره‌برداری از طرح‌های ملی در حوزه‌های گردشگری و ورزشی با دستور رییس‌جمهوری

آیین بیست‌ و پنجمین هفته افتتاح طرح‌های زیربنایی و ملی کشور با شعار «تدبیر و امید برای جهش تولید»، در حوزه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و وزرات وزارت ورزش و جوانان با حضور رییس جمهوری برگزار شد. متن کامل این خبر را می توانید اینجا بخوانید

روحانی: ورزش و گردشگری نشاط و سلامت را برای جامعه به ارمغان می‌آورد
 رییس جمهوری، ورزش و گردشگری را برای کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری اجتماعی و هم برای افزایش نشاط و سلامت جوانان کشور مهم دانست و گفت : ورزش و گردشگری دو پایه ای هستند که می‌توانند نشاط و سلامت را برای جامعه به ارمغان بیاورند.متن کامل سخنان رییس جمهوری را اینجا دنبال کنید.

وزیر ورزش و جوانان: سه هزار و ۵۰۰ خانه ورزش روستایی در کشور داریم

وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز با افتتاح ۲۲۰ خانه جدید ورزش روستایی، تعداد این اماکن ورزشی در روستاهای سراسر کشور به سه هزار و ۵۰۰ مورد افزایش یافته تا در دسترسی اهالی و ورزش دوستان به فضای ورزشی تسهیل شود.ادامه این خبر خوب را اینجا مطالعه کنید.

وزیر ورزش: ۵۰۰ پروژه ورزشی تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد
 وزیر ورزش و جوانان گفت: برای بهره‌برداری بیش از ۵۰۰ پروژه ورزشی تا پایان دولت هدف گذاری شده و اگر منابع مالی انها تامین شود تا پایان دولت به انجام می‌رسانیم.ادامه این خبر را نیز اینجا بخوانید.

معاون وزیر ورزش: مقدمات واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال در فرابورس آماده شد
 معاون امورحقوقی و مجلس وزیر ورزش و جوانان گفت: از ۱۱ ماه گذشته مقدمات کار واگذاری شرکت‌های بزرگ پرسپولیس و استقلال آماده شده و پاییز امسال سهام این ۲ شرکت بزرگ فرهنگی و ورزشی کشور از طریق فرابورس به مردم واگذار می‌شود. خبر واگذاری سرخابی ها و اطلاعات کامل تر آن را اینجا می توانید مشاهده کنید.

جهانبخش مقابل منچستریونایتد در ترکیب اصلی تیم نیست
 ستاره ایرانی تیم برایتون علی‌رغم درخشش مجدد در جام اتحادیه به نظر می‌رسد بازهم جایی در ترکیب اصلی برایتون مقابل منچستریونایتد ندارد. این بازیکن به لطف بازی درخشان خود در طول ۲ هفته گذشته باز هم ایرانیان و علاقه مندان به خود را خوشحال کرد. متن کامل این خبر را اینجا می توانید ملاحظه کنید.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment