افسانه! کارناوال در ونیز

[ad_1]

در مورد 1985, من تو را دیدم یک عکس از ونیز در طول کارناوال (Carnevale) که شامل نقاب و لباسهای گرفتم از آن شده است در من “Top 10“مشاهده لیست بوده است.

آنچه که در مورد این رویداد:

  • شهر زیبای ونیز
  • واقعا بزرگ 10 روز حزب را از طریق خیابان
  • لباس های فوق العاده
  • مواد غذایی ایتالیایی

کارناوال (Carnevale) این رویداد سالانه در ونیز برای ده روز منتهی به لنت آخرین شب است که روز شنبه قبل از چهارشنبه توبه در آن وجود دارد چند توپ بزرگ. البته این فقط یک ونیزی سنت; فکر می کنم مردی Gras در ریو یا ترینیداد در همان زمان از سال, اما من علاقه فانتزی نقاب توپ و لباس های زیبا است که بسیار بیشتر از تماشای فیلم رقصنده در نخ دندان bikinis. منشاء کلمه carnevale لاتین (carnem levare یا carnelevarium) و نشان می دهد یک “وداع با گوشت” است که به طور سنتی داده شده تا در این هفته از خود انکار در طول دوره وام.

تاریخ ماسک و لباس مبدل در امدن قدمت آن به دوران روم باستان وجود دارد سوابق این جشنواره به عنوان دور برگشت به عنوان 1162. رومی ها جشن اوایل سال با باروری جشنواره که در آن ماسک مورد استفاده توسط تمام سطوح جامعه از جمله بردگان است. این Carnevale di Venezia لذت می برد از یک دوره طولانی از رسوایی و بد نامی را از طریق 1600s تا زمان ناپلئون تسخیر در سال 1797. در اوج این رویداد حزب آغاز شده در دسامبر 26 به پایان رسید و مدتی در بهار. این دوره از قمار و مهمانی همزمان با از دست دادن شهرت و ثروت در این منطقه به عنوان مراکز قدرت از هلند و بریتانیا گسترش تجارت خود می رسد. جشن به کاهش خود ادامه داد و در واقع ممنوع در سال 1930 توسط موسولینی. یک گروه از ونیزی و ونیز عاشقان راه اندازی مجدد سنت در سال 1979.

امروز Carnevale محدود به ده روز قبل از روزه و آن این است که زیادی جلب توریست. این شهر واقعا شلوغ, هتل ها گران قیمت هستند و رستوران ها و خیابان ها در زمان به سادگی bottlenecked. وجود دارد وب سایت ها و گروه های تور به طور کامل اختصاص داده شده به این رویداد است. طیف وسیعی از رویدادهای caters به غنی و پیچیده (توپ و موسیقی) برای خانواده ها با کودکان و نوجوانان (شکلات و عروسک گردان) و به کالج جمعیت (میخانه می خزد).

شما می توانید انتخاب کنید برای شرکت در جشن های کارناوال در راه های مختلفی بسته به سلیقه شما سطح انرژی و بودجه. شما می توانید به سادگی راه رفتن در اطراف خیابان و یا نشستن در یک کافه و تماشای باور نکردنی لباسهای شخصیت های که بدانم در خیابان. صرف برخی از زمان در Piazzo سن مارکو وجود دارد تمام انواع اجراهای ویژه در طول روز و شب. را انتخاب کنید به صورت خود رنگ و برخی از سرگرم کننده است. و یا شما می توانید خرید بلیط به هر تعداد حوادث است که در محدوده بسیار مقرون به صرفه به بسیار گران است.

ما رزرو دو شب در یک هتل در نزدیکی پیازا سان مارکو. ورود در ونیز بود و در واقع راحت تر از پیش بینی وجود دارد این است که بسیاری از علامت های بزرگ پارک خودرو و مرکزی نقطه ورود برای ورزشهای آبی-سیستم حمل و نقل. این vaporetti (آب اتوبوس) بسیار کارآمد وجود چند مسیر و مقصد موجود در یک حداقل هر بازدید کننده به پایان خواهد رسید تا در #1 #2 در برخی از نقطه در حال اجرا در گراند کانال و کانال دله Giudecca (به ترتيب). خرید چند روز بلیط فضای مجاز: نامحدود; شما را تا پایان با استفاده از سیستم.

ونیز در هر زمان از سال است; بی پایان وجود دارد و موزه ها و گالری ها و ساختمان های تاریخی به تعامل با تمام انواع منافع است. دو چیز است که من به شدت توصیه می شود;

  1. سفر به جزیره مورانو که در آن کارخانه شیشه قرار دارد. شما می توانید “منظره” تور قایق که ما در خطا و واقعا دیدن تمام جزایر و یا به طور مستقیم. در هر صورت مورانو پر از شیشه و رستوران و یک استراحت خوب از جمعیت در ونیز.
  2. راز برنامه های سفر تور Doge کاخ. این تور به عنوان چیزی فراتر از نرمال تور و آن است که واقعا سرگرم کننده!

[ad_2]

Leave a Comment