امام جمعه بخش نشتای تنکابن معرفی شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا ، پیش از این حجت الاسلام حسینعلی قادی به مدت ۱۵ سال امام جمعه نشتا بود که امروز از زحمات وی هم در آیین معارفه امام جمعه جدید قدردانی شد.

مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران در این آیین گفت: وحدت و انسجام مردم و مسئولان بهترین پایگاه مقاومت در برابر زیاده خواهی های دشمنان کینه توز انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام محمد منتظری افزود: نماز عبادی سیاسی جمعه وحدت آفرین و دشمن شکن است و باید این پایگاه را هر چه بیشتر تقویت نمود.

وی اظهار داشت : با وحدت و انسجام، کشور در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می گیرد و باید از اقدامات و رفتارهای تفرقه انگیز پرهیز نمود.

منتظری با بیان اینکه قرارگاه فرهنگی قلب فرهنگی کشور است ، خاطر نشان کرد: ملت ایران اسلامی ولایتمدار و پیرو شیعه ناب آل علی هستند و نخواهند گذاشت با تفرقه افکنان به اهداف شود دست یابند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن نیز در این جلسه گفت : نقشه راه انقلاب اسلامی  ترسیم شده و باید بر اساس آن برنامه ریزی داشته باشیم.

سید امیر حسینی جو افزود: همان طور که فرمانداری مرکز هیچ حزب و جناحی نیست ، پایگاه نمازجمعه نیز متعلق به همه گروه ها است و نماد وحدت و انسجام در کشور می باشد.

وی اظهار داشت : بخش نشتا از ظرفیت های بالایی برخوردار است و همراهی و مشارکت مردم عاملی در جهت موفقیت آن است.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment