امسال ساخت و ساز کرمانشاه به یک میلیون و ۷۰۰ هزار متر مربع می‌رسد

[ad_1]

مهرداد سالاری روز یکشنبه در نشستی با اعضای هیات مدیره سازمان مهندسی ساختمان استان افزود: در سه ماه اول سال جاری ۴۰۰ هزار مترمربع و تا به امروز ۷۰۰ هزار مترمربع ساخت و ساز در استان انجام شده که باتوجه به زمانبندی صدور پروانه ها و مجوزها پیش بینی می شود اهداف سال ۹۹ محقق شود.

معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در ادامه افزود: حدود ۱۰ هزار واحد مسکونی نیز در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمانشاه احداث می شود که قرارداد پنج هزار واحد آن با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران امضاء شده است.

سالاری به پیش بینی گردش مالی هشت هزار و ۴۰۰ میلیون تومانی در بخش ساختمان اشاره کرد و گفت: رونق ساخت و ساز سبب افزایش اشتغالزایی می شود و در تمامی پروژه ها اشتغال مهندسین نیز مدنظر قرار گرفته است.

وی، نظارت و کنترل ساخت و سازها را امری ضروری دانست و تصریح کرد: نظارت مضاعف در کمیته چهار جانبه با حضور راه و شهرسازی، نظام مهندسی، شهرداری و استانداری پیش بینی شده است و با پای کار آمدن نظام مهندسی بخشی از دغدغه های مردم نسبت به این مقوله پاسخ داده خواهد شد. 

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه نقش موثر خانواده نظام مهندسی ساختمان را در تکمیل فرآیند های بازسازی مناطق زلزله زده یادآور شد و گفت: ساخت و سازها را با صداقت و نظارت را به موقع و با تعهد انجام دادند و این موضوع شایسته تقدیر است. 

در این نشست درخواستی از طرف سازمان نظام مهندسی ساختمان برای احداث محل جدید و تخصیص زمین به اعضای فاقد زمین نظام در قالب طرح اقدام ملی مسکن مطرح شد.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment