این یک عمل دستکاری

[ad_1]

بازیگران امروز آن را سخت تر از همیشه. بیشتر و بیشتر مردم علاقه مند به بازیگری در سطح حرفه ای است. فریب شهرت و ثروت است قدرتمند و افزایش به وضعیت مشهور در جهان از اقدام یک ترفند است که رقبای “حوا” وسوسه انگیز “آدم” در باغ عدن. تلویزیون واقعیت است که هنوز زنده و سالم و بسیاری از بینندگان را به جای تماشای زنان خانه دار واقعی دوک آن را در یک رستوران از یک Sidney Lumet کارگردانی فیلم است. بهترین راه برای رویکرد این زمینه بسیار رقابتی است و با هر دو پا کاشته بصورتی پایدار و محکم بر روی زمین و چشم باز. که پایان من می خواهم به ارائه برخی از مشاوره است که ممکن است مفید واقع شود.

به دنبال یک حرفه ای اقدام خواهد شد و تقاضا همه وقت و انرژی و امکانات مالی مورد نیاز برای حفظ خود را بیش از مسافت های طولانی است. بازیگری است نه تلاش پاره وقت. من هرگز شناخته شده هر کسی که می تواند حقه بازی یک شغل تمام وقت و خواسته های بازیگری است. اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است پیدا کردن یک کار پاره وقت است که شما فراهم می کند با درآمد کافی برای پرداخت هزینه یک آپارتمان در نزدیکی نیویورک (منهتن). اجاره در تمام زمان بالا بنابراین شما باید برای پیدا کردن یک هم اتاقی(ع) برای به اشتراک گذاشتن هزینه های. Williamsburg, Greenpoint آستوریا, Kensington Bushwick در میان کسانی که هنوز هم مقرون به صرفه (توسط NY استاندارد). اگر شما از طریق یک کارگزار املاک و مستغلات شما را مجبور به پرداخت هزینه جایی در محله 18 درصد سالانه اجاره. هیچ وضعیت مناسب است اما این مهم است که شما احساس خوبی برای شخص(ع) با آنها به شما خواهد شد زندگی می کنند. شما نمی خواهید به زین با یک وضعیت است که سرند با تنش و نزاع. صرف زمان کمی (اگر زمان موجود است) آشنایی خود را آینده نگر هم اتاقی. شبکه یک راه عالی برای پیدا کردن که و آنچه در دسترس است. در تجربه من بسیاری از افراد مشتاق به کمک به عنوان بسیاری مواجه شده اند همان چالش های است که شما روبرو خواهد شد.

همانطور که اشاره کردم قبل از اینکه شما خواهد شد نیاز به یک کار است که شما فراهم می کند با درآمد کافی برای پرداخت هزینه کلاس ها و کارگاه های آموزشی, آپارتمان (آب و برق به ندرت شامل) عکس سر حمل و نقل (اگر شما در خارج از نیویورک) و همه چیز مربوط به این حرفه است. این مهم است که شما پیدا کردن کار نیست که استرس شما را و شما فراهم می کند با برخی از درجه ای از انعطاف پذیری. در طول این سالها من را دیده اند و دانش آموزان پس از تخلیه انرژی است که آنها قادر به تمرکز در کلاس. آیا بهترین خود را برای پیدا کردن یک شغل است که تعارف مطالبات اقدام است.

شما نیاز به پیدا کردن یک کلاس بازیگری است که طنین انداز برای شما و یکی که متناسب با داخل بودجه خود را. نگاهی به برخی از زمان و خواندن روی تکنیک های مختلف به طوری که شما باید یک درک اساسی از رویکردهای متفاوت به هنر و صنعت است. پس از صرف برخی از زمان حسابرسی کلاس. آنچه که محیط زیست را دوست دارید ؟ آن است که منجر به یادگیری ؟ این معلم آگاه و متبحر در مهارت ارتباطی, بیان, نزدیک, گرم, پرورش پرشور نگران است ؟ این تمام ویژگی های که برای یک محیط یادگیری مثبت. وقتی که می آید به انتخاب یک معلم او/او باید یک حق برای شما.

در برخی از نقطه شما نیاز به عکس های سر. برخی از عکاسان بسیار گران قیمت هستند اما بسیار وجود دارد قادر به عکاسان که اصلا شارژ king’s ransom. نگاهی هم به دنبال در عکس های دیگر بازیگران است. اگر دوست دارید آنچه می بینید از آنها بخواهید که در زمان عکس های خود را. قادر به ضربه سر عکاسان باید یک وب سایت با نمونه کار خود را. وجود دارد بیش از چند “عکاسان” که تنها با شروع کردن است که ممکن است ارائه خدمات خود را به صورت رایگان در تلاش برای ایجاد خود را. این کسب و کار مخاطره آمیز. سر خود را به ضرب گلوله توسط کارت ویزیت خود را. اگر شما مجبور به صرف کمی بیشتر برای به دست آوردن بهترین نتایج را حل و فصل نیست برای تصاویر است که آیا شما در حال حاضر در بهترین نور ممکن است.

شانس هستند که در مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود را پرداخت گیگابایت خواهد بود برای پیدا کردن. در آن طول می کشد زمان به منظور توسعه یک تکنیک قوی و مشاغل ممکن است پرکار تا زمانی که شما می تواند ثابت کند به مصاحبه مدیران است که شما قادر به انجام این کار. نگاهی به هنر و صنعت خود را به طور جدی. خجالتی نیست و دور از انجام کار.

رد بخشی از این کسب و کار. شما نیاز به توسعه یک پوست ضخیم. بازیگری است نه برای ضعف قلب است. در آن طول می کشد moxy به ایستادن به فشارهای کسب و کار. بهترین بازیگران جهان در حال غریبه به رد است. یادگیری برای توسعه استراتژی است که به شما کمک خواهد کرد زمانی که شما دریافت تماس مجدد و یا ارائه می دهد. در اوایل رفتن هنگامی که ریچارد دریفوس نمی برد نقش او را به خود می گویند: “چه ماده با این مردم ؟ آنها نمی دانند که چگونه خوب من هستم ؟ پیدا کردن خود را در راه منحصر به فرد برای مقابله با رد.

کار, آموزش, مسکن, حمل و نقل, کارگاه های آموزشی, شبکه, عکس سر خود را در حال توسعه وب سایت, کسب و کار, کارت, آزمون, همه بخشی از این بازیگر جهان است. اگر شما می خواهید به بخشی از آن مهم است که شما را در درک آنچه در پیش روست و خود را آماده ذهنی و جسمی برای سفر. مثل همه چیز در زندگی این یک فرایند است. یادگیری آن را در آغوش گرفت و چیزی مثبت از هر تجربه.

[ad_2]

Leave a Comment