این Keto آشپزی – رژیم غذایی Ketogenic اطلاعات و 96 دستور العمل برای درمان تشنج و صرع

[ad_1]

این KETO کتاب آشپزی است که باید – باید مطلق را – برای همه خانواده ها و مراقبین و ارتباط حرفه ای که نیاز به یک درک کامل از رژیم غذایی Ketogenic و این نرم افزار برای کمک به کاهش تشنج در کودکان مبتلا به صرع و برخی دیگر از شرایط عصبی.

این Keto آشپزی, co-نوشته شده توسط سحر مارتینز و لورا گرفتگی عضلات RD LD, CNSC نوشته شده است با همان دقت و جزئیات است که ماهیت این رژیم دیکته بازتاب آگاهی و مهارت و تجربه گسترده ای از هر دو.

سحر مادر شارلوت است که سندرم Dravet در, و که در پاسخ به آنها با موفقیت به Keto رژیم غذایی پس از جامع و تلاش ناموفق با داروها داروهای ضد صرع.

لورا یک متخصص تغذیه در کودکان ملی مرکز پزشکی در واشنگتن DC مشغول به کار نه تنها با بیماران و خانواده های آنها, اما, مشاوره پزشکی حرفه ای و بیمارستان های غذایی کارکنان در پیچیدگیهای با استفاده از کتوژنیک رژیم غذایی برای درمان صرع و تشنج را کاهش دهد.

رفته است این اسطوره را که این رژیم غذایی unappetizing, ناخوشایند, خسته کننده و نچسب ! به زیبایی نشان داده شده دستور العمل های برای 96 مختلف وعده های غذایی خوشمزه و تنقلات شهادت به این است. همه ی دستور غذاها:

– در حال تایید Keto

– به تعداد کالری

– به دقیق مواد لازم برای 4:1 نسبت رژیم غذایی

– بیشتر توضیح داده شده با نمادهای دلالت جنبه های دیگر از دستور العمل به عنوان مثال “سریع”, ” “گیاهخواری”, “به خوبی یخ”.

واقعی رژیم غذایی هر چند همه مهم است تنها یکی از بسیاری از جنبه های Keto خانواده نیاز به آدرس و به طور کامل درک.

فصل های دیگر پوشش تمام احتمالات را دقیق خواسته های کتوژنیک رژیم غذایی به کنترل, که ممکن است شامل:

– جوراب زنانه ساقه بلند شربت خانه برای شرایط اضطراری هر دو ارائه شده توسط پیش بینی نشده فجایع از برنامه روزانه به عمده موارد اضطراری مانند قدرت-outs سیل بودن snowbound ،

– نگه داشتن یک منبع فوری تنقلات و وعده های غذایی یخ زده است که می تواند به سرعت…

– ارائه آشپزخانه با از بین بردن هر گونه وسوسه از کنجکاو انگشتان دست

– تجهیز آشپزخانه با ملزومات برای تهیه غذا به کاهش زمان و بدون دقت

– نمونه نامه در حال حاضر در فرودگاه ها و مدارس و بیمارستان ها و غیره به منظور تسهیل در وضعیت

من به شدت توصیه “Keto آشپزی” از آنجا که در جهان از رژیم غذایی Ketogenic می توان آن را سخت برای مطابقت با ترکیب دانش و تجربه از نویسندگان که نوشته اند دقیق و حرفه ای اما از یک پایه از غم و عشق.

آن سخت است برای برآورد شادی را به خانواده کودک مبتلا به تشنج غیر قابل کنترل که Keto رژیم غذایی موفق به کاهش یا از بین بردن تشنج. از تماشای بی اراده به عنوان فرزند خود را به آرامی رو به وخامت و ورقه پشت و تکامل به دیدن موفقیت رژیم غذایی – کودک دوباره در حال ظهور را قبلا شناخته شده شخصیت تکامل پیشرفت به دست آوردن گفتار و دیگر نقاط عطف مهم است غیر قابل تصور استرس جایگزین با شادی غیر قابل تصور برای کسانی که درگیر.

[ad_2]

Leave a Comment