بازار عرضه مستقیم کالا در شهر جدید هشتگرد راه اندازی می شود

[ad_1]

مهدی مهرور روز شنبه در نشست تخصصی که با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و سایر مسوولان منطقه برگزارشد، بیان داشت :بر همین اساس راه اندازی یک مجموعه بزرگ تجاری برای فروش محصولات صنایع مختلف شهرستان جانمایی خواهد شد.

وی  با بیان اینکه  بیش از یک هزارو ۲۰۰ واحد تولیدی و صنعتی بزرگ ، متوسط و کوچک در شهرستان ساوجبلاغ فعالیت دارند، گفت: از این تعداد ۵۰۰ واحد آن ها از تولید کنندگان و صادرکنندگان بزرگ کشور به شمار می روند که عرضه مستقیم محصولات این صنایع نقش موثری در رونق اقتصادی این شهرستان دارد.

مهرور بیان داشت: تردد خودروها و مسافران بیش از ۱۴ استان  کشور از شهرستان ساوجبلاغ فرصتی مناسب برای معرفی و عرضه محصولات صنعتی و تولیدی در منطقه بوده و می تواند به جهش اقتصادی  ساوجبلاغ و استان البرز کمک کند.

وی  افزود: ایجاد مرکز بزرگ تجاری در نزدیکی آزاد راه کرج – قزوین مهمترین اقدام برای شکوفایی اقتصادی شهرجدید هشتگرد بوده زیرا روزانه بیش از سه میلیون مسافر از این مسیر تردد می کنند.

سرپرست فرمانداری ساوجبلاغ ادامه داد:  یکی از بزرگترین امتیازهای  راه اندازی این مرکز تجاری، معرفی تولیدات ملی و حذف واسطه ها در سال جهش تولید است.

وی از مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ، رییس اداره صنعت ، معدن وتجارت ، اتاق اصناف ساوجبلاغ ، شهردار شهر جدید هشتگرد و معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری خواست تا هر چه سریع تر نسبت به جانمایی مکان بازار فروش مستقیم تولیدات اقدام کنند.

شهرستان ۲۵۰ هزار نفری ساوجبلاغ یکی از قطب های تولیدی صنعتی و کشاورزی استان البرز و کشور به شمار می رود.

شهرجدید هشتگرد اکنون ۸۰ هزار نفر جمعیت دارد که با تکمیل بیش از ۷۰ هزار واحد مسکونی مهر و طرح اقدام ملی مسکن ، طبق پیش بینی ها جمعیت آن در ۲ سال آینده از مرز ۵۰۰ هزار نفر عبور می کند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment