بالا بردن گوزن – چگونه بطری تغذیه گوزن Whitetail حنایی

[ad_1]

من و شوهرم اول ما Whitetail حنایی زمانی که او یک روز ، چند هفته قبل از آوردن او به خانه ما اعمال می شود از طریق اداره منابع طبیعی برای حیات وحش ما پرورش دهندگان مجوز. شما باید برای به دست آوردن و تولید کننده اعداد از باک و سازمان حفاظت محیط زیست که مریم آمد از. ما اجازه این حنایی به پرستار از مادر برای 24 ساعت برای دریافت برخی از آغوز قبل از آوردن او به خانه.

ما قرار داده و او را در یک سگ حامل برای حمل و نقل صفحه اصلی. این fawns بسیار ترسیده و مطیع هستند و به راحتی به کار گرفته چند روز اول. او نگه داشته بود در خانه برای اولین بار 3 هفته و سپس با انتقال به یک سگ قلم خارج است. گوزن Whitetail می توانید پرش مستقیم از سن بسیار جوان است. ما توصیه می کنیم حداقل یک 4 ft. حصار تا 12 هفته سن و پس از آن 9-10ft حصار از آن پس ،

گوزن Whitetail تغذیه شیر بز replacer. این را می توان در بسیاری از خوراک یا مزرعه, فروشگاه ها. برای تغذیه ما استفاده می شود به طور منظم بطری کودک با لاستیک نوک پستان. طولانی, قرمز, لاستیک, نوک پستان مورد استفاده برای بطری تغذیه بز و بره نیز ممکن است خریداری شده است. کیسه replacer خواهد به شما بگویم که چگونه به ترکیب فرمول. ما را مخلوط دسته ای بزرگ و ذخیره آن در یک ظرف در یخچال و فریزر.

ما آغاز شده ما حنایی در 3 ساعت برنامه تغذیه. بسیار مهم است که این fawns تغذیه حداقل 6 بار در روز برای چند هفته اول. شروع با یک اونس از فرمول. ما حنایی گذاشته فقط در اطراف برای هفته اول و دریافت نمی کند و حرکت می کند بسیار است. برای تغذیه ما قرار داده و او را در یک حوله و تغذیه او در حالی که او دراز کشیده بود پایین. ما تا به حال بسیاری از مشکلات با تغذیه. او را به نوک پستان و در همه و ما به پایان رسید تا با استفاده از یک سرنگ به زور به او غذا برای چند روز. پس از او از آن آویزان او خوردند مانند یک حرفه ای. بهتر است برای اضافه کردن 1-2 قاشق غذاخوری ماست ساده به هر بطری برای جلوگیری از اسهال است. این اسهال می تواند کشنده باشد به حنایی و شما می توانید از دست دادن آنها بسیار سریع است. اگر اسهال هنوز هم ادامه دارد, صحبت کردن به حیات وحش و یا عجیب و غریب دامپزشک در مورد دارو ممکن است لازم باشد.

دلیل اکثر مردم از دست دادن fawns است چرا که آنها نمی دانند که آنها باید پاک گوزن را پس از هر تغذیه برای تحریک دفع ادرار و اجابت مزاج. این الزامی است که این کار انجام شود. Fawns نمی تواند خود را با استفاده از عملکردهای بدن خود را تا حدود 4-6 هفته از سن. آنها به راحتی می توانید تبدیل شدن به سپتیک و مرد اگر پاک انجام شده است. ما قرار داده و ما حنایی در Rubbermaid وان با روزنامه پوشش پایین. ما با استفاده از دستمال های پاک کننده برای از بین بردن او بود و از این پس از هر تغذیه.

در حدود 12 هفته سن شما می تواند به شیر مادر گرفتن حنایی از بطری. ما شروع به ارائه گوزن گلوله و آب را در یک کاسه از هفته 3 در. او شروع به خوردن مواد جامد در حدود 8 هفته سن. ما همچنین خوراک شبدر و یونجه ذرت و سویا به عنوان مکمل رژیم غذایی خود. ما بطری تغذیه برنامه به شرح زیر است:

بعد 1-3 2 ozs هر 3 ساعت (نیروی تغذیه در صورت لزوم)

بعد 4-7 4 ozs 6 بار در روز

روز 8-14 6 ozs 6 بار در روز

بعد 15-21 8 ozs 5 بار در روز

بعد 22-28 8 ozs 5 بار در روز

بعد 29-35 9 ozs 4 بار در روز

بعد 36-42 10 ozs 3 بار در روز

بعد 43-49 10 ozs 3 بار در روز

بعد 50-56 12 ozs 2 بار در روز

بعد 57-63 12 ozs 2 بار در روز

بعد 64-84 16 ozs یک بار در روز

نگه داشتن در ذهن که هر گوزن های مختلف و تنظیمات ممکن است نیاز به توان ساخته شده است. مشکل اصلی با بطری تغذیه بودن بیش از حد از fawns. تمام گوزن کشاورز انجام کارهای متفاوت ما در بر داشت این سیستم به آنچه که برای ما کار می کند.

[ad_2]

Leave a Comment