بالا مقصد ماه عسل در جهان

[ad_1]

یکی از موردانتظار ترین لحظات پس از عروسی است که قطعا ماه عسل. بسیاری از زوج ها مشورت بسیاری از آژانس های مسافرتی در انتخاب مقصد برای ماه عسل خود را و رزرو در پیشبرد به منظور به دست آوردن کامل ماه عسل. اگر شما یکی از آنها را و اگر شما سعی می کنید برای پیدا کردن مقصد مناسب برای جشن این دوره فوق العاده از ازدواج خود را, در اینجا برخی از ایده های شگفت انگیزی.

اروپا مقصد تنفس عاشقانه

قاره های قدیمی همواره مقصد تعطیلات. میلیون ها نفر از مردم را انتخاب کنید به صرف تعطیلات خود را در اروپا, اما از آن است که به خصوص محل مناسب برای گذراندن ماه عسل. پایتخت های برخی از کشورها در اروپا در میان محبوب ترین مقصد ماه عسل در سراسر جهان است. چه کسی در میان ما نیست تا از خواب یک دیدار در شهر عاشقان با معشوق فرد ؟ پاریس پایتخت فرانسه و معروف است که این شهر از همه دوستداران جایی که عشق دیده می شود در همه جا: در خیابان, در کافه های شیک در بناهای تاریخی در همه جا. این که آیا شما انتخاب می کنید قایق رانی بر روی رود سن یا شما ترجیح می دهند برای لذت بردن از خودتان را با این چشم انداز با شکوه است که می توان از برج ایفل پاریس همیشه تعجب شما در یک شیوه ای خوب.

رم یکی دیگر از شهرستان توصیه می شود برای زوج های متاهل به صرف خوب ماه عسل. ساکنان آمریکای لاتین افرادی که شناخته شده به عنوان نوع و محبت پایتخت ایتالیا انتظار عاشقان در هر فصل از سال است. آثار تاریخی در رم قدرت شگفت انگیز از ایتالیایی ها به لبخند و عشق دنج موسیقی و غذای خوب را تبدیل رم در مقصد ماه عسل. هنگامی که شما در ایتالیا شما می توانید بدون ترک بازدید از ونیز شهر دیگری از عشق یا ورونا شهر که در آن داستان عشق طراحی و توسعه: که از رومئو و ژولیت. وین بوداپست, لندن, مسکو نیز کافی مقصد برای همه سلیقه ها. همه ویژگی های مختلف ویژگی ها و مکان هایی که سزاوار دیده می شود. اگر شما نمی توانید تصمیم خود را به یکی را انتخاب کنید و سپس شما با مهربانی توصیه به انجام یک سفر را یک سفر کوتاه در همه آنها.

انتخاب ساحلی, ماه عسل خود را فوق العاده خواهد بود

ساحلی در نظر گرفته شده است به یک مقصد تعطیلات برای دوستداران سراسر جهان است. گرفتن حمام افتاب, شنا در دریا, رقص, تا صبح می آید در ساحل هستند و تنها برخی از فعالیت های مورد علاقه از دوستداران. این جزیره در یونان برای مثال مکان رمانتیک برای بازدید و نیز وجود دارد برخی از ویژه برنامه های سفر و برنامه های ساخته شده به خصوص برای دوستداران. در اسپانیا نیز وجود دارد برخی از استراحتگاه ساحلی که انتظار شما را به صرف تعطیلات دوست داشتنی با شریک زندگی خود را. در فرانسه فراموش نکنید که برای اضافه کردن ساحل D ‘ azur در فهرست خود را. یکی از شناخته شده ترین تفریحگاه ساحلی در تمام جهان این بخش از فرانسه بسیار عجیب و غریب محل مناسب برای ماه عسل خود را. نیز وجود دارد که این جزایر در اقیانوس آرام مانند هاوایی بورا-بورا یا باهاما جایی که خورشید می درخشد در تمام طول روز, و که در آن دوستداران می توانید لذت بردن از خود را در بسیاری از حریم خصوصی. تنظیم خورشید در شب را فراهم می کند یک فرصت فوق العاده برای ماه عسل زن و شوهر برای لذت بردن از هر شرکت دیگر در طبیعت است.

هر تصمیم گیری شما را, مهم ترین چیز این است که به طور کامل لذت بردن از وقت خود را صرف با شخص شما عشق را, بنابراین مطمئن شوید که آن شما خواهد بود بهترین خاطرات.

[ad_2]

Leave a Comment