بالا 10 راهنمایی برای شروع موفق چند رستوران تحویل سرویس

[ad_1]

هنگامی که برنامه ریزی برای شروع یک رستوران تحویل کسب و کار در اینجا 10 راهنمایی برای کمک به شما در برنامه ریزی شروع و موفقیت در شروع تا مواد غذایی خود را تحویل سرویس.

1. انجام تحقیقات برای اولین بار.

قبل از شروع هر کسب و کار مطمئن شوید که برای پیدا کردن زمان به حفاری تا منابع و اطلاعات با ارزش در مورد کسب و کار. این امر همچنین هنگامی که شما تصمیم به شروع یک چند رستوران تحویل کسب و کار.

خواندن مقالات آموزنده خواهد بود واقعا مفید اما شما همچنین باید پیدا کردن زمان برای صحبت کردن با افرادی که شما فکر می کنم شما می دهد اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار. اگر شما پیدا کردن یک وب سایت که ارائه می دهد اطلاعات در مورد خدمات تحویل مواد غذایی کسب و کار سعی کنید به آنها تماس بگیرید از طریق ایمیل تماس بگیرید و یا آنها را در صورتی که تعداد به رسیدن به آنها را در دسترس است خود را در صفحه تماس با.

2. پیدا کردن یک تجربه راهنمایی.

هنگامی که شروع خود را چند رستوران تحویل در نظر های برنامه های خود را با خانواده و بستگان یک دوست مورد اعتماد و یا یک فرد کسب و کار است که به شما نزدیک است. دریافت پیشنهادات خود را, افکار و پیدا کردن زمان برای در نظر گرفتن تمام این. بهتر است برای حمایت از خانواده خود و یا همسرتان از انجام این کار به تنهایی. شروع می تواند یک کمی دلهره آور فاز کسب و کار.

بهتر است به یک تجربه بازرگان به حمایت از شما و راهنمای شما را به عنوان شما شروع به رستوران خود را تحویل سرویس. اگر شما نمی توانید پیدا کردن فوری هر فرد به صحبت کردن با شما می توانید سعی کنید به جستجو برای انجمن ها و یا کسب و کار جوامع آنلاین سعی کنید برای معاشرت با افراد همفکر که به طور جدی با توجه به شروع غذای خود را تحویل کسب و کار.

3. مطمئن شوید که شما واقعا جدی در این.

به عنوان آنچه اکثر کارشناسان کسب و کار به ما بگویید که بعضی اوقات “شروع یک کسب و کار است که شما واقعا علاقه مند در مورد”. یک دلیل که چرا اکثر کسب و کار با شکست مواجه شده است چرا که فرد در پشت آن فاقد انگیزه کافی برای ادامه پس از یک سکته مغزی از مشکلات مطرح می شود.

قبل از شروع چند رستوران خدمات تحویل غذا مطمئن شوید که شما علاقه مند هستند با کسب و کار و که شما واقعا به فروش می رسد با این ایده قبل از اینکه شما قادر خواهید بود به طور موثر انجام آن به عنوان یک کسب و کار است.

اگر شما هنوز هم شک و تردید در مورد آن نمی تحمل این شک و تردید و پیدا کردن پاسخ.

4. آماده با طرح کسب و کار.

داشتن یک طرح کسب و کار شما را نشان می دهد دست اول اگر کسب و کار خود امکان پذیر است. آن را اجازه می دهد شما را به دیدن اگر کسب و کار مقیاس پذیر است. اگر شما برنامه ریزی برای شروع خدمات تحویل مواد غذایی کسب و کار به عنوان یک franchisee یا سرمایه گذار مطمئن شوید که به بررسی خدمات تحویل مواد غذایی طرح کسب و کار و تجزیه و تحلیل کسب و کار بالقوه قبل از قرار دادن در زمان و تلاش شما.

5. تست آب ،

نمی پرش به کسب و کار بلافاصله. چه خوب در مورد رستوران ارائه خدمات است که شما می توانید آن پاره وقت یا تمام وقت. این تنها بدان معنی است که شما می توانید شروع به انجام بخشی از زمان تحویل غذا ،

اگر شما از یک روز کار نمی کار خود را ترک حق دور. داشتن یک روز کار در حالی که شما هنوز هم شروع کردن یک سرمایه گذاری جدید قطعا کمک خواهد کرد که شما از نظر مالی در حالی که مواد غذایی خود را تحویل سرویس هنوز در مراحل اولیه آن.6. آماده سرمایه گذاری مورد نیاز است.

آن را سخت خواهد بود برای تصمیم گیری در مورد آنچه که کسب و کار برای شروع اگر شما به اندازه کافی سوخت مالی برای اجرای کسب و کار. صرفه جویی و یا در نظر گرفتن یک وام کسب و کار یا رویکرد دهندگان در صورت امکان. هر کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری اولیه برای شروع با.

خدمات تحویل مواد غذایی کسب و کار نیازی نیست که مقدار زیادی از سرمایه گذاری و آماده سازی برای سرمایه گذاری ممکن است که دشوار است به دست آوردن.

7. آماده شدن برای مشروعیت.

هنگامی که انجام یک تحقیق در مورد خدمات تحویل مواد غذایی نیز از نظر حقوقی و مالیاتی وظایف و یا تعهدات مورد نیاز است. بهتر است به این همه نگاه و ثابت از قبل به جای رفع حقوقی ظروف سرباز یا مسافر پس از آن.

8. بازار کسب و کار شما به مشتریان خود را در اوایل.

شما لازم نیست که صبر کنید برای رستوران خود را تحویل سرویس به طور رسمی شروع قبل از اینکه شما شروع به ترویج آن به مشتریان خود را. شروع توزیع بروشور چاپ منوها و یا برچسب به خانه ها و دفاتر خود را در نزدیکی محل کسب و کار و شروع به برقراری تماس. عرضه به مشتریان خود را با اطلاعات کافی در اوایل.

9. استخدام کمک های حرفه ای در صورت نیاز.

هنگامی که راه اندازی یک خدمات تحویل مواد غذایی کسب و کار به این معنا نیست که شما باید برای انجام تمام کار. در یک سناریو معمول شما ممکن است نیاز به یک فرد برای تماس های پاسخ و یک یا دو نفر برای تحویل سفارشات.

همانطور که برای مشروعیت شما همچنین ممکن است بخواهید برای دریافت کمک از حرفه ای وکلا در مسائل حقوقی مربوط به کسب و کار.

10. حرفه ای باشد.

این تنها بدان معنی است که شما نیاز به ایجاد کسب و کار خود را در شیوه ای حرفه ای. برای این کار شما نیاز به ایجاد کسب و کار حرفه ای کارت قرار داده تا خود را چند رستوران خدمات تحویل وب سایت یک کسب و کار شماره تلفن و آدرس ایمیل کسب و کار.

[ad_2]

Leave a Comment