بالا 10 گران ترین درخت کریسمس جهان تا کنون

[ad_1]

درخت کریسمس سرچشمه در قرن 7 آلمان است. یک راهب به نام, St. Boniface استفاده مثلثی شکل درخت شاه درخت برای نشان دادن تثلیث مقدس در آموزه های خود را. از آن پس و برجسته تر در قرن 16th, آلمان, خانواده شروع به آوردن صنوبر و درختان صنوبر به خانه های خود را و تزئین آنها را با آجیل شمع میوه و گل های کاغذی.

در طول سال درخت کریسمس ایده ها نه تنها از محبوبیت زیادی به دست آورد بلکه تکامل یافته به بسیاری از تغییرات مختلف تنها با یک چیز مشترک اصلی مثلث شکل.

در حال حاضر درختان کریسمس همه جا می تواند در طول فصل تعطیلات. بنابراین که داشتن گران ترین درخت تبدیل به یک نوع رقابت برای برخی از جهان ثروتمندترین مردم است. تزئین درختان استفاده می شود برای نشان دادن که چقدر فوق العاده ثروتمند و صاحبان آنها هستند. پس چقدر ارزشمند می تواند یک درخت را دریافت کنم ؟

10. ورمونت قبل از روشن درختان مصنوعی:

ارزش –> $850 تومان

ویژگی های خاص این, روشن, کریسمس, درخت کریسمس, شامل دور-شاخه ساخت و ساز و حافظه ویژه سیم. از ویژگی های خاص این, ورمونت, شاه درخت درخت, آن را آسان تر برای تنظیم از قبل باریک درخت کریسمس مصنوعی. این درخت 8.5 پای های رنگارنگ جشن تعطیلات با آخرین درخت مصنوعی فن آوری است. من تعجب می کنم آنچه را که آنها می آیند تا با.

9. قبل از روشن فریزر شاه درخت درخت کریسمس مصنوعی:

ارزش –> $1,000 تومان

این قبل از روشن درخت مصنوعی است که آراسته با 1350 رنگارنگ مینی چراغ. این مصنوعی, شاه درخت درخت, دارای یک توانایی منحصر به فرد چراغ برداشته شود از سوکت خود را بدون ایجاد هر یک از دیگر چراغ های درخت. در 10 فوت قد, این برج بیش از بسیاری از دیگر درختان مصنوعی در فروش.

8. Sofitel لندن سنت جیمز – سیاه و سفید درخت تزئین شده با کنیاک:

ارزش –> $55,000 تومان

فقط یک اجرا از آسیاب قاب فلزی باریک درخت تا زمانی که شما نگاه کمی نزدیک تر است. شما متوجه خواهد شد 200 مینیاتوری به اندازه دستباف طلای 24 عیار بطری حاوی Louis XIII Grand-کنیاک و شامپاین. چرا آنها را آشکارا ترک مشروبات الکلی در لابی هتل حدس و گمان است. درخت 16.5 فوت قد بنابراین اگر شما به نوشیدن شامپاین کنیاک به دلایل ایمنی من نشان می دهد با شروع از بالا و کار راه خود را.

7. استیو سریع جواهر – طلا میز درختان:

ارزش –> $500,000 تومان

به عنوان یک صندوق جمع آوری پروژه به نفع جامعه سرطان آمریکا این تزئین درخت ایجاد شده توسط استیو سریع. شیکاگو طلا و جواهر کست درختان کوچک با 18K از طلا جامد. یک زن و شوهر از ویژگی های اضافه شده به افزایش ارزش بزرگتر میز, درخت, دور, زیور آلات الماس و انفصال پلاتین ستاره درخت دائم الخمر. ستاره انفصال پس از آن می توان به عنوان یک آویز. فقط زمانی که شما فکر می کنید 5 پوند تکه طلا جامد نمی تواند نگاه هر بهتر آنها در صدر آن با 4.52 قیراط از پینکی و این فقط یک الماس, پلاتین ستاره!

6. Soo Kee فروشگاه جواهرات – الماس درخت:

ارزش –> $1 میلیون تومان

نمایش داده شده در یک مرکز خرید در سنگاپور به نام Bugis اتصال یک 20 فوت – از 7000 پوند نقره ای درخت کریسمس ساخته شده همه احساس بسیار ضعیف به عنوان آنها نگاه کمی بیشتر مقرون به صرفه, هدیه برای عزیزان خود. براق و نقره ای براق از 21,798 الماس و بیش از 3000 کریستال آراسته این افسانه تعطیلات عینک. آیا آنها واقعا توجه کنید اگر یک یا دو رفت و از دست رفته ؟

5. واشنگتن دی سی – کنگره درخت کریسمس:

ارزش –> $1 میلیون تومان

سنت ایستاده بلند درخت شاه درخت در غرب مقابل کنگره آمریکا در واشنگتن آغاز شد و در سال 1964. هر سال, در بیرون درخت قطع شده است, منتقل و کاشته. شایعات و حدس و گمان است که هزینه این عمل است و بیش از $1 میلیون نفر در نتیجه ساخت این دکور کریسمس در فضای باز یکی از گران ترین در جهان است.

4. Ginza Tanaka فروشگاه جواهرات – میز درخت:

ارزش –> $1.6 میلیون تومان

Ginza Tanaka جواهرات در Shinsaibashi اوزاکا, ژاپن نمایش داده می شود این باریک درخت که تزئین شده بود با بیش از 240 گرانبها و سنگهای قیمتی. این یک طلا 24K درخت کوچک رنگ و لعاب با آرایه ای از الماس و مروارید به وزن در مجموع 46 پوند. آن می ایستد به عنوان چهارمین گران ترین درخت کریسمس تزئین شده در جهان است.

3. Takashimaya فروشگاه – حفظ رز مینی درخت کریسمس:

ارزش –> $1.8 میلیون تومان

اثبات قطعی که اندازه مهم نیست. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد جعلی درخت کریسمس برای فروش است. 16 اینچ جدول بالا درخت کریسمس ساخته شده از گل حفظ و تزئین شده با 400 الماس. من تعجب می کنم اگر این فروشگاه تا به حال جمع آوری در 1.8 میلیون دلار برچسب قیمت آنها پرتاب خرس عروسکی در به شیرین معامله.

2. هنگ کنگ سنگ کریستال – LED Prelit درخت کریسمس:

ارزش –>???

ایستاده متناوب 90 فوت قد 40,000 سنگ کریستال در حال بالا انباشت اشیاء بدست آمده را به یکی از دیدنی ادای احترام کریسمس به عنوان بخشی از هنگ کنگ سالانه “Winterfest”. در حالی که این فضای باز LED درخت کریسمس است که نسبتا قابل توجه در طول روز فقط صبر کنید تا خورشید پایین می رود. متاسفانه هزینه یک درخت ناشناخته است برای ما در این زمان تا سوال “که در آن آن را جایی در این لیست است ؟” می تواند پاسخ با سوال “آیا درخت کریسمس خود را فلش این چراغ به ضرب و شتم و شلیک آتش بازی کردن بالا؟” من فکر نمی کنم.

1. امارات هتل قصر – تزئین درخت کریسمس:

ارزش –> $11.4 میلیون تومان

هفت ستاره هتل در ابوظبی نمایش داده می شود 40 فوت کریسمس کاج پوشیده شده با 11 میلیون دلار ارزش از الماس و مروارید و زمرد و مانند آن. این درخت در وام از یک گالری در ابوظبی

اگر شما فکر کردن در مورد اقامت در هتل قصر امارات, شما می توانید انتظار به پرداخت حدود $1 میلیون نفر در هر هفته. گران است ؟ اما خود را به اتاق می آید با یک Butler, Maybach لوکس ماشین و راننده و یک privet جت فقط در مورد شما نیاز به اجرای به سوپر مارکت در ادمونتون, کانادا به انتخاب کنید تا چند چیز را قبل از شام.

[ad_2]

Leave a Comment