بالا 10 Getaways عاشقانه برای زیر $5,000

[ad_1]

به دنبال به دور از آن همه است ؟ و شما لازم نیست که کل یک حساب جاری به ریخت و پاش ؟ خوب هیچ نگرانی دوستان من همه ما نمی تواند میلیونرهای متاسفانه. اما وقتی که می آید زمان به اشتراک گذاری این ویژه تعطیلات با کسی که شما را دوست دارم, بسیاری از ما در قرعه کشی شاهد آمده زمان به کتاب و برنامه ویژه که سفر. اما این به این معنا نیست که وجود ندارد مقدار زیادی از مکان های بزرگ که شما و معشوق خود را می تواند فرار. برای بهتر به شما کمک کند تصمیم می گیرید در اینجا ده getaways عاشقانه برای زیر $5000!

1. Maui, هاوایی,: لذت بردن از استراحت در سواحل عاشقانه مائوئی در حالی که شما اقامت در Kihei خلیج ویستا رفت و آمد مکرر-به طور کامل برجسته و ملایمت غنی رفت و آمد مکرر ارائه می دهد که موضوع بالا تعداد ورق و مقدار زیادی از اتاق بزرگ خدمات می خورد. بسته های آنلاین که شامل بلیط هواپیما و چهار روز/چهار شب شروع و در حدود $765 هر فرد-که در حدود $1500 دلار و همه شما پرداخت هزینه برای مواد غذایی است و یک ماشین اجاره یک بار در این جزیره است.

2. کانکون, مکزیک: یکی از بکر ترین و پاک و زیبا و مرجانی جزیره خواند شما و معشوق خود را برای آمدن ماندن در نوار مانند رفت و آمد مکرر, beachside محیط های بسته بندی شده با کافی شب-اعمال و مقدار زیادی از تاریخ است. آنلاین بسته را اجرا خواهد کرد شما در مورد 850 دلار در هر فرد است که شامل بلیط هواپیما و اقامت در هتل به مدت چهار شب.

3. میامی, فلوریدا,: نگاهی دیگر قابل توجه خود را به یکی از محبوب ترین و رمانتیک در مکان ها در جهان و گرفتن یک روز در دیزنی جهان بدون بچه ها. مایل از صدها نفر از جزایر میامی شهرستان مقصد. آنلاین بسته اجرا خواهد شد در حدود 600 $در هر فرد, از جمله پرواز و هتل.

4. آسپن کلرادو: به صورت های مختلف برفی, عاشقانه عقب نشینی سر به کوه های راکی و عاشقانه سفر اسکی. محل سکونت در امضا کوهستان توچال از جمله آسانسور می گذرد تنها خوردن و کیف پول خود را در حدود 600 $در هر فرد برای چهار روز سفر-از جمله پرواز.

5. نیوپورت بیچ, کالیفرنیا,: شاید یکی از ارزان ترین راه های به دور از آن همه-شما به راحتی می توانید ده ها تن از بسته های تعطیلات به beachside و تفریحی شامل بلیط هواپیما و ورود برای چهار شب برای حدود $500 در هر فرد آنلاین.

6. آکاپولکو, مکزیک: یک مقصد ارزان تر شاید از پاریس یا ونیز شما به راحتی می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از معاملات آنلاین به صورت فراگیر سفر به مقصد استراحتگاه. بسته بندی طیف وسیعی از حدود 600-800 دلار در هر فرد از جمله بلیط هواپیما برای چهار شب گردشگاه در مکزیک در Riviera.

7. سن دیگو: یکی از محبوب ترین عاشقانه مقصد تعطیلات در جهان در انتظار شما. شما نمی خواهد پیدا کردن معاملات بهتر به هر نقطه دیگری در آنلاین از اینجا. پنج روز بسته که شامل پرواز خود را یک ماشین اجاره و خوب رفت و آمد مکرر, هتل, اتاق, شروع در حدود 600 دلار در هر فرد.

8. سان فرانسیسکو: شهرستان های خلیج است که فقط چند صد دلار دور که در آن فرهنگ خوب سواحل و پنج ستاره eateries اشاره شما به می آیند بگو سلام. لذت بردن از یک سفر عاشقانه برای دو اینجا برای حدود $600-$800 که شامل هواپیما سفر و اتاق هتل خود را به مدت پنج شب.

9. پاریس: شاید یکی از رمانتیک ترین مقصد در جهان یک فرهنگ غنی و ارتعاش جامعه را جلب تقریبا هر کسی. البته چنین مقصد عجیب و غریب می آید هرگز بدون عجیب و غریب قیمت برچسب متصل شده است. بسته های آنلاین از جمله بلیط هواپیما و اقامت در هتل-هفت روز و هفت شب – شروع در حدود سال 1850 در هر فرد.

10. ونیز ایتالیا: آن دریافت نمی کنه و رمانتیک بیش از مصرف یک قدم زدن از طریق یکی از قدیمی ترین شهرستانها در جهان شناخته شده است. البته سواری در پایین بسیاری از آب پر کانال و serenaded همچنین پشته در بسیاری از دلایل-گالری های هنری شامل-چرا شما باید سر خود را به ونیز. آن را به شما هزینه خواهد شد اما برای لذت بردن از ایتالیا به لحن حدود 1900 هر فرد از جمله بلیط هواپیما و هتل برای یک هفته.

[ad_2]

Leave a Comment