بالا 15 عکاسی نوع که شما نیاز به دانستن

[ad_1]

15 انواع عکاسی

در این دوره از دوربین گوشی های مردم به طور مداوم کلیک کنید و به اشتراک گذاری عکس های خود را; این گوشی دوربین در حال ساخت افراد در معرض عکاسی و تصاویر بصری در اشکال مختلف. ما نگاهی به عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط دوستان ما در رسانه های اجتماعی ما شاهد کمپین های تبلیغاتی در فروشگاه ها; عکاسی استفاده می شود برای برقراری ارتباط و یا به بیان به بیننده. بسیاری از مردم بر عکس هر روز اما تعداد کمی از آنها را می دانیم که چگونه این های مختلف عکاسی نوع شده اند الهام بخش عکاسان? هنگامی که ما به دانستن مختلف عکاسی, انواع, ما به دست آوردن دانش از سبک های مختلف است که ممکن است مناسب برای عکاسی ما عادات.

اجازه دهید نگاه ما در این 15 زیر ژانرهای مختلف عکاسی:

عکاسی هوایی: همانطور که ما در پرواز و یا بالاتر از سطح زمین ما همیشه سعی کنید به ساقه صحنه زیبا که ما در زیر ببینید ما. برای مثال زمانی که ما در یک پرواز ما همیشه سعی کنید به تصرف خود در صحنه چشم انداز است که ما می توانیم از بالا. این است که به نام عکاسی هوایی.

فرانسه تصویر برداری و balloonist گاسپار فلیکس Tournachon در زمان اصلی حمل و نقل هوایی عکس در سال 1858. او آزمایش برای مدت زمان طولانی قبل از او می تواند ایجاد عکس. او به شهر فرانسوی, پتی-Becetre از hot-air تورم 80 متر بر روی زمین است.

عکاسی معماری: فریم رنگ و شکل و طرح و یا هنر هر ساختار می تواند تسکین دهنده به چشم. تمام تصاویری از بناهای تاریخی و یا ساختمان ها از جمله در این نوع از عکاسی است. هر دو فضای داخلی و خارجی یک ساختمان را می توان قاب اما به چالش کشیدن جنبه برای عکاس است که به نگه داشتن در ذهن روشنایی و اعوجاج.

پرده عکاسی: در این شکل از عکاسی ما ضبط لحظات به عنوان آنها رخ می دهد. هدف آگاه نیست عکاس بنابراین به نظر می رسد و از این رو تصویر نتایج را بسیار آرام یکی.

متخصص نکته: استفاده از یک زوم برای گرفتن پرده تصاویر. اگر شما با استفاده از لنز زوم کوتاه و سپس جسم ممکن است آگاه باشید که شما در حال فریم آنها و بنابراین شما می توانید از دست دادن آرامش و تصویر.

عکاسی مستند: این دستی تصاویری که استفاده می شود برای برجسته کردن یک تصویر خاص و یا داستان. این نوع شامل دستی تصاویری که ایجاد یک داستان عکس. این همه بازنمودی تصاویر که ممکن است شامل یک داستان جنگ, علم, داستان و بسیاری از بیشتر. در این نوع ما همیشه سعی کنید برای گرفتن تمام جزئیات که به نوبه خود منجر به ساخت یک عکس یک داستان بگویم.

مد عکاسی: این عکاسی انواع اساسا مورد استفاده قرار گیرد برای تبلیغ چیزی و سپس در نهایت آن را به فروش برساند. این نوع شامل glamorization از محصول است که باعث می شود یک محصول نگاه جذاب و بنابراین مشتریان با میل و رغبت آن را خرید.

این نوع عکس ها باید بسیار خلاقانه و به شدت گرفته شده است. ما می توانید آنها را در هر نقطه مانند در یک استودیو در یک آپارتمان و یا در هر نقطه خارج از منزل. ما باید قبل از عکسبرداری آماده سازی قبل از فریم این محصول است. آماده سازی ممکن است شامل, آرایش سبک, محل روشنایی و بدیهی است که این مدل نقش بسیار حیاتی.

عکاسی مواد غذایی: هر روز ما در حال خدمت با حداقل چیزی یا بر روی میز ناهار خوری و یا در یک رستوران. این مواد غذایی است که در خدمت است کلیک کرده و به اشتراک گذاشته شده است ما در قالب تصاویر. عکاسی استفاده شده است که توسط رستوران ها و وب سایت ها و یا وبلاگ نویسان به جلو و مشتریان و به فروش محصول خود را به نام به عنوان عکاسی از مواد غذایی.

متخصص نکته: عکاسی از مواد غذایی است که به احتمال زیاد به گرفته شده در نور طبیعی. با استفاده از فلش است که هرگز پیشنهاد در حالی که گرفتن مواد غذایی به عنوان آن می تواند شامل چیزهایی که ناخواسته در تصویر ما. این یک هیچ در این سبک است. با استفاده از فلش ممکن است نگاه ما به مواد غذایی چرب و رنگ طبیعی ممکن است شستن از عکس.

عکاسی چشم انداز: این نوع از عکاسی است که یکی از محبوب ترین نوع از عکاسی است. در این نوع عکاسی از مناظر زیبا و تاثیر شرایط محیطی انجام شده است. ما همیشه عاشق برای گرفتن یک چشم انداز زیبا به عنوان ما می بینیم یک چشم تسکین دهنده و صحنه های زیبا.

اگر ما می خواهیم یک چشم انداز مناسب شات, پس ما باید مراقبت از نورپردازی مناسب. با استفاده از یک سه پایه است که همیشه به عنوان پیشنهاد دادن دوربین می تواند در نتیجه یک لرزان عکس را که نمی خواهد به نگاه خوب است. با استفاده از شاتر بالا به ما می دهد یک تصویر کامل به عنوان مقدار مورد نظر از نور ممکن است سقوط در داخل دوربین و تصویر ما ممکن است نگاه روشن و تیز.

شب طولانی قرار گرفتن در معرض عکاسی: همانطور که آن را تاریک می شود وجود دارد جنبه های مختلف و زیبا که بیننده نمی تواند با چشم غیر مسلح و دوربین می توانید آن را انجام دهید برای ما. این عکاسی است که عمدتا متمرکز بر دانش نور و شاتر و دیافراگم.

برای گرفتن یک قطعه کامل از این عکس ها ما باید به اندازه کافی راحت و با حالت دستی دوربین و تنظیمات صحیح می تواند اجرا شود.

عکاسی خبری: این نوع از عکاسی است که بسیار شبیه به عکاسی مستند. این شامل عکاسی از حوادث اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن است که آگاه به تمام جهان است.

برای مثال هر آنچه که ما می بینیم در روزنامه ها و اخبار, و یا در مجلات همه یک نتیجه از عکاسی خبری.

این شامل عکاسی از رویدادهای غیر منتظره در محل برنامه ریزی شده. یک عکاس است برای رسیدن به در یک محل صحیح در زمان صحیح به آن را کاملا.

مفهومی/هنر عکاسی: این نوع عکاسی شامل گفتن یک داستان است. در این نوع ما ایجاد خود ما و خود ما شخصیت های در ساخته شده است تا محیط زیست. ما قرار است به یک ایده از چه خروجی خواهد بود و چگونه ما می توانیم برنامه ریزی برای ایجاد آن است.

عکاس همیشه در تلاش برای ارسال یک پیام به یک ایده و یا یک احساس با این تصاویر است.

عکاسی پرتره: در این نوع عکاسی همه تمرکز ساخته شده است در خلق و خوی و یا در عبارات از جسم. این موضوع جذاب برای عکاسان است. یک پرتره می تواند تمام بدن و یا عمودی را می توان نزدیک پرتره. هر کدام از این تصویر ما را به ما صورت متمرکز است ،

آن را باید در ذهن نگه داشته شود که این تصویر باید تیز و نیز متمرکز شده است. چشم باید به خصوص متمرکز به عنوان آنها پرتاب حداکثر احساسات. جوک می توان گفت هنگامی که ما برای ایجاد یک خلق و خوی خوشایند ما شی.

ورزشی, عکاسی: این یکی از آن عکاسی نوع است که شامل فریم از اشیاء است که یا در حال حرکت سریع و یا در عمل. این رویدادهای ورزشی دستگیر شده با استفاده از بسیار طولانی لنز.

متخصص نکته: بهتر است برای استفاده از ISO بالا در حالی که کلیک کردن بر روی این نوع از عکس ها. با ISO بالا به ما فعال به بالا سرعت شاتر که به نوبه خود تولید تصاویر با کیفیت. ما می توانیم تغییر زاویه درآمده و می توانید انواع تصاویر.

عکاسی خیابانی: گرفتن چیزی در ما روز به روز زندگی و یا در اماکن عمومی است که به احتمال زیاد گفت: به عنوان عکاسی خیابانی. آن است که شبیه به پرده عکاسی. در این نوع عکاس تجسم واقعی-زندگی صحنه یا در پشت صحنه تصاویر, اما در پرده تمرکز بر روی شی یا توریستی محبوب نقطه.

یک عکاس باید رعایت هر جنبه ای است که در اطراف او/او. به عنوان به زودی به عنوان یک داستان است که تجسم تصویر باید دستگیر شود.

جنگ, عکاسی: این نوع آثار در مناطق که در آن یک جنگ در جریان است و یا به پایان رسید. عکاسان و حتی قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای گرفتن این عکس ها. این تصاویر یا داستان می تواند ثبت شود و حتی پس از یک جنگ تمام شده است.

عکاسی کیت از یک عکاس جنگ باید به اندازه کافی ساده برای تغییر لنز و دوربین با توجه به وضعیت. این است که به شدت تکذیب کرد و نه به حمل سنگین و لوازم جانبی با آنها. سنگین لوازم جانبی ممکن است سقوط ما دچار مشکل اگر نامطلوب وضعیت می آید.

عکاسی حیات وحش: این یکی از بسیار معمولی و چالش برانگیز نوع عکاسی نوع. ما باید بسیار سریع با ما زاویه و با ما تنظیمات دوربین. تنها یک اشتباه از ما می تواند از دست, کامل و یا مورد نظر شات. تصویر خود را صحبت می کنند ممکن است اگر آن را با کلیک در یک زیستگاه مناسب است که در آن می تواند.

[ad_2]

Leave a Comment