برای بزرگ گینسویل, فلوریدا, چینی, مواد غذایی, سعی کنید آقا هان رستوران و کلوپ شبانه

[ad_1]

سفر اخیر من در زمان اصحاب و خودم را به گینسویل, فلوریدا. نه آشنایی با صحنه رستوران در این حالت آفتاب شهر ما اول مشورت Google Maps برای دیدن آنچه که انتخاب های ما ممکن است نزدیک به هتل ما. من تنگ کردن چند گزینه های ناهار خوری و بررسی قلم گذشته شام. این اغلب می تواند یک وضعیت روی حیله و تزویر به عنوان آن به نظر می رسد بسیاری از مردم به نظر می رسد پایه بررسی های خود را در مورد اینکه آیا یا نه آنها با داشتن یک خوب یا بد بعد. اما هنگامی که شما اجرا در سراسر استقرار با چند بررسی خوب به یکی از بیهوده گویی که هیچ ربطی به غذا و یا خدمات پس از آن شما می توانید احساس می کنید کمی امن در این واقعیت است که رستوران است که احتمالا یکی خوب است.

بنابراین پس از خواندن چند بررسی مثبت من کلیک به آقای هان رستوران و کاباره سایت به نقد و بررسی منو.

صفحه اصلی این گینسویل, فلوریدا, چینی رستوران می بالد که آنها موفق به کسب جوایز متعدد از محلی نشریات محلی و شام. آنها همچنین به رخ کشیدن چند افراد مشهور کاربران از جمله جورج برنز, Robin Williams, Rodney Dangerfield, باب امید و بیلی کریستال. ما بعدا کشف کرد که آقای هان است که در مجاورت نزدیک به یک باشگاه کمدی.

منو نگاه خوب است. قیمت معقول است. وعده عجیب و غریب, نوشیدنی و کوکتل بود و جذاب. محل بود و در راه رفتن فاصله. ما تصمیم گرفت تا آن را از یک شوت زیبا.

جو زمانی که ما وارد آقا هان خوب بود. منطقه ناهار خوری باز بود اما نور-سطح تاریک بود به اندازه کافی به یک فضای صمیمی تر احساس می کنم. خوب وجود دارد-به اندازه جمعیت برای یک یکشنبه شب اما حتی با یک اتاق شلوغ حجم سطح کم بود به اندازه کافی برای ما به صحبت در مکالمه عادی سطح.

این سرویس سریع و پاسخگو و توجه همه شب. در واقع ما پیشخدمت که او نیز اتفاق افتاده بود که یک صاحب برد و ما پس از ما به پایان رسید و داشتند حرف زدند در مورد چین و تورهای او را هدایت به پکن, چین و فراتر از آن. این یک راه خوب برای قرار دادن یک وعده غذایی.

کوکتل لیست بسیار گسترده بود و شما می توانید از را انتخاب کنید از سه قدرت های مختلف-سطوح برای نوشیدنی های خود را. من رفت و رفت با یکی از قوی ترین کوکتل – از “رنج ارشد” من اعتقاد دارم که آن را به نام شد و پس از دو بود و خوشحالم که ما فقط تا به حال به راه رفتن در سراسر خیابان را به بازگشت به هتل ما.

این مواد غذایی را نا امید نیست. هر یک از ما سعی های مختلف دخول و هر یک از ما رفت دور کامل و شاد. در حالی که من نمی تواند به یاد بیاورید آنچه من سفر شرکای انتخاب از منو. من هرگز فراموش غذا. اگر شما سعی می کنید آقای هان چینی رستوران و لذت بردن از گوشت گاو و سپس من به شدت توصیه شما سعی کنید “نخست استیک به سبک چینی.”

در اینجا این است که این توضیحات را از منو. “نخست نیویورک راسته پخته شده به عنوان شما آن را دوست دارم و خدمت با تیره و لذت سویا سس. برخی می گویند که این ظرف فقط کامل دیگران ادعا آن است که یک مذهبی, تجربه, اما بسیاری از مشتریان فقط می گویند “را روی استیک.” هیچ رستوران چینی تا به حال چیزی شبیه به آن. سعی کنید آن را و شما خواهید دید آنچه منظور ما.”

من نمی خواهم بگویم این یک تجربه دینی اما من می خواهم بگویم من هرگز تا به حال هر شام استیک به خوبی در هر رستوران چینی. مکعب از گوشت گاو آنقدر حساس است که آنها ذوب در دهان من مانند کره. سس یک بازی کامل است. آن را پایمال و یا underwhelm استیک.

کل تجربه ای که شب در آقای هان رستوران و کلوپ شبانه در گینسویل, فلوریدا بود بسیار پرارزش یکی. جو دعوت شد. غذا خوشمزه بود. خدمات کامل بود. بحث و تاریخی آموزش و پرورش در مورد چین و مردم آن و تاریخ آن بود فوق العاده پاداش.

دفعه بعد که شما در تعطیلات گلف, خانواده, گریز, سفر کسب و کار و یا هر دلیل دیگر شما به خودتان پیدا کنید در گینسویل, فلوریدا; مطمئن شوید که به زمان برای لذت بردن از یک وعده غذایی در آقای هان.

[ad_2]

Leave a Comment