برنامه ریزی برای یک انبار عروسی – در اینجا چیزی است که شما باید در نظر بگیرید

[ad_1]

روند انبار عروسی در حال برخورد به آسمان هفتم و حداکثر, دو فاک, در حال خواب از عروسی احاطه شده با واگن سواری اغذیه فروشی و مشروب فروشی بازار, چراغ های کریسمس, لسس و خیلی بیشتر.

آن است که کمی دشوار و پر استرس به برنامه ریزی همه چیز را در یک انبار محل برگزاری عروسی را در شهرستان خود را. آن را یک وظیفه دلهره آور به عنوان مزارع و یا زمینه های باز محل که در آن وجود دارد و کمتر در دسترس از بسیاری از چیزها است. آن را شامل بسیاری از تلاش و زمان برای برنامه ریزی عروسی تابع در یک مزرعه. از جمله سالن های نگه امکانات نامحدود برای عکس های نفس گیر. برنامه ریزی عروسی در مزارع چنین است که کاملا از روی حیله و تزویر کار به خصوص هنگامی که گل های قابل حمل دستشویی و ناخوانده اشکالات یک عامل عمده است. در اینجا به ذکر برخی از عروسی موانع است که شما ممکن است ضربه به نگه داشتن شما و مهمانان خود را خوشحال. بیایید با هم نگاهی به آنها:

  • کنار بودجه در انبار اضافی – نه تنها مزارع بلکه هر جایی نیست که به طور کامل سرویس در حال رفتن به شما شارژ اضافی. شما باید به ترتیب همه چیز از جمله میز و صندلی و ظروف و دیگر چیزهایی که لازم است. شما را مجبور به متحمل شدن هزینه اضافی برای روشن ژنراتور, چادر, تجاری, تمیز کردن انبار دسترسی به آب ، علاوه بر این, شما را به مطمئن شوید که شما را به رزرو برای D-روز است که با مجوز و بیمه به عموم باز می باشد.

  • بررسی محلی صدا فرمان حکومت – اگر مزرعه استخدام برای شب و همچنین به این معنا نیست که شما می توانید موسیقی در اواخر ساعت یا ساعات اولیه صبح است. یا نه انبار در یک نسبتا مکان از راه دور, شما باید بررسی کنید با صدای فرمان قوانین به منظور می دانم که چه زمانی گروه خود و یا DJ باید بسته بندی ،

  • ذهن زمینه – انبار مزارع و یا زمینه های همیشه کامل از عکاسی نقطه نظر. اما برای یک انبار عروسی, شما باید مطمئن شوید که آن است که حتی به اندازه کافی مناسب برای وسایل نقلیه بزرگ یعنی واگن و اتومبیل به دلیل این حمل و نقل استفاده می شود برای حمل و نقل افراد مسن مهمانان خود را به محل برگزاری عروسی است. در غیر این صورت این را تبدیل به یک مسئله بزرگ برای شما برای پیدا کردن راحت و وسیله ای برای مهمانان خود را به سالن عروسی.

  • ایجاد یک طرح برای اشکالات – اشکالات گفته می شود مهمان ناخوانده در یک انبار عروسی. آنها قطعا استقبال میزبان و در نتیجه شمع سنبل هندی و اشکال اسپری در حال راه اندازی در اطراف محیط انبار. مطمئن شوید که اشکال اسپری نگهداری می شوند به مقدار کافی در حمام و سرویس بهداشتی در نزدیکی در ورودی به طوری که مهمانان خود را به راحتی می توانید از آن استفاده کرد. اگر شما کمتر آگاه از انبار منطقه در نظر چت با کسی که آگاه است از این منطقه و اشکالات را به برنامه های مورد نیاز درآمده است.

  • مقاوم در برابر هوا مهمانان خود – Parasols و کاغذ طرفداران نیست فقط قشنگ لمس به یک انبار عروسی ؟ این دو چیز حتی تبدیل به یک ضرورت در طول ماه داغ. این ترتیبات لازم است انجام شود را به مهمانان خود را راحت احساس می کنید به طوری که آنها می توانید لذت بردن از این مراسم به کمال است.

  • آلرژی-ضد منطقه: اگر مزرعه منطقه احاطه شده است با حیوانات و عدل یونجه لازم است برای شما برای دریافت محل تمیز به دلیل بوی حیوانات و یا یونجه و خوراک می تواند باعث آلرژی به مردم در حال حاضر وجود دارد از جمله عروس و داماد. اگر شما می خواهید را به یک بازی هیجان انگیز نگاه کنید به محل خود را, شما می توانید با استفاده از یونجه بیل, صندلی, اما مطمئن شوید که شما پوشش آنها را با پتو به درستی به طوری که آن را آسیب مهمانان خود را.

  • جست و خیز stilettos: به همه زن مهمان شما ممکن است مجبور به ارائه فلیپ فلاپ به راحتی پرسه زدن در اطراف روستایی برگزاری مراسم عروسی به دلیل چنین یک محل هستند بیشتر احتمال دارد به روستایی طبقه بیش از حد یعنی از چوب و سنگریزه و یا حتی خاک کف. این طبقه انواع آن را دشوار است برای شما مهمانان به درستی پیاده روی در محل. فلیپ فلاپ کمک خواهد کرد که آنها را نجات دهد و از اذیت نمودن پاشنه خود را.

[ad_2]

Leave a Comment