بسیاری از انواع درختان نخل

[ad_1]

وجود دارد هزاران گونه از درختان نخل. آنها در نظر گرفته شود گرمسیری در طبیعت, اما اکثر مردم آگاه هستند که سرد و هاردی کف دست ممکن است کاشته خارج و بدون هر گونه آسیب قابل مشاهده از درجه حرارت به عنوان سرد به عنوان -20°F. شما می توانید این را به عنوان دور دست در شمال کانادا و سوئیس

درختان نخل مانند موز, درختان, را, خانه و باغ گرمسیری که نگاه معمولا در بر داشت در اطراف استخر و خانواده و مناطق تفریحی. پس از تاسیس درختان نخل نسبتا تعمیر و نگهداری رایگان و به میزان قابل توجهی ناراحت حشرات و بیماری است.

وجود دارد دو نوع اساسی از درختان نخل و ما به شما بگویم در مورد شمال و جنوب در دست اجراست.

سرد کف دست (شمال کف دست)

افغانستان خرما – پاکستان نخل و مزاری خرما – این نخل ممکن است در سردترین هاردی در جهان, با توجه به معتبر پزشکان در مورد این موضوع از کف دست. خود میوه است همچنین خوراکی و بسیار محبوب برای غذا خوردن در آن فقیر کشور است. درخت رشد می کند بسیار به آرامی و رشد در شرایط بیابانی.

کوتوله نخل باد بزنی یا Sabal جزئی – آبی نخل باد بزنی به طور گسترده ای توزیع شده در سراسر جنوب شرقی ایالات متحده و رشد می کند در مورد 6ft. قد بلند در مکانهای سایهدار. این نخل بسیار دشوار است برای پیوند از وحشی.

سوزن خرما – Rhapidophyllum hystrix یک سوزن نخل که بیشتر در برابر سرما مقاوم کف دست بر روی زمین باقی مانده -20°F آب و هوا با آسیب کم است.

بزنی یا Serenoa Repens – ساسافراس نخل یافت شده است در حال رشد وحشی آنجا شمال ویرجینیا و واشنگتن دی سی و نیوجرسی و سرد مقاوم به -10° F.

آسیاب بادی نخل یا Trachycarpus fortunel شناخته شده به سرما مقاوم برای سال های بسیاری شده اند و در حال رشد در سوئیس برای 100 سال در کنار دریاچه لوسرن.

اقتباس کف دست (جنوب کف دست)

کلم خرما یا Sabal نخل باد بزنی – Sabal نخل و نخل باد بزنی نخل درخت دولت از ایالت کارولینای جنوبی و فلوریدا. آن است که محبوب به عنوان یک چشم انداز درخت در جنوب ایالت بسیار سرد سرسختی و پیوند موفقیت است. Sabal کف دست آب نمک تحمل.

قناری جزیره خرما – ققنوس canariensis و یا با شکوه نخل. مطلوب ترین نخل به گرمسیری نگاه به چشم انداز. درختان رشد می کنند در مورد 50ft قد بلند با برگ به 20ft طولانی است.

فن چینی نخل رشد آهسته نخل; اشکال بسیار بزرگ برگ که به یک رشد کامل درخت نگاه از گریه. این خرما می تواند مقاومت در برابر زیر نقطه انجماد آب و هوا و رشد می تواند در داخل پاسیو. شما می توانید این درخت نخل در امتداد بزرگراه. این نوع درخت خرما می تواند به رشد 25ft بلند است.

خرما درست خرما از شمال آفریقا. آن کاشته شده به طور گسترده ای در آریزونا و کالیفرنیا برای تولید خرما. تاریخ کف دست به خوبی کار می کنند در مرکز محوطه سازی.

آدامس کف سرد مقاوم به نور انجماد خواهد شد اما یخ در آب و زیر 20°F. طولانی برگ مانند سرخس fronds اما این جزوات در حال روشن و براق سبز رنگ و سفت و به شدت دندانه دار.

اروپا فن خرما یا اروپایی نخل. یک تاج-آبی-سبز fanlike برگ. این نخل در نظر گرفته شده است به یکی از سردترین هاردی و خارج رشد می کند. این گیاه را می توان نقل مکان و زنده خواهد ماند آسان با کمی پیوند شوک زمانی که نقل مکان کرد و حتی در طول ماه های تابستان.

کوتوله خرما خوب است ظرف زمانی که گیاه گلدانی در داخل خانه. خوب leafed در مقیاس کوچک تک trunked نخل; به آرامی رشد می کند تا در مورد 5ft.

Washingtonian خرما یا مکزیکی فن خرما دارای قد بلند و باریک تنه دارای یک تاج بزرگ فن به شکل همیشه سبز fronds و می تواند بسیار گرمسیری ظاهر به چشم انداز.

Sago نخل پر برگ نخل است که در امتداد سواحل اقیانوس اطلس در ساحل و 300 سال و 12 قد بلند و با وقار چتر تاج.

ققنوس سیلوستر خرما یا Toddy نخل بسیار شبیه به قناری جزیره نخل و خوراکی و خرما است.

Zamia pumila یا Coontie نخل شناخته شده است به عنوان ماقبل تاریخ گیاهی که تحت سلطه زمین 200 میلیون سال پیش و رشد می کند 3ft بلند در جدا کردن نر و ماده در گیاهان است.

[ad_2]

Leave a Comment