بسیاری از دلایل که چرا تمپا فلوریدا است که یک محل عالی برای بازنشسته

[ad_1]

وجود دارد خیلی بیشتر به تمپا از آب و آفتاب و شن و ماسه. مطمئن نیمه گرمسیری آب و هوا شما را دعوت به لذت بردن از خارج از منزل بزرگ در طول سال, اما شما همچنین می خواهید کشف یک منطقه که زنده با فرهنگ و هنر از جدی برای متعالی است. درست است ما مشتاق طرفداران ورزش سرگرم کننده مردم با محبت است که همیشه آماده برای یک حزب و یا رژه اما حتی اگر شما به ورزش خلیج تمپا است که پر از مکان های منحصر به فرد برای رفتن همه چیز برای انجام و مناظر را ببینید. لذت خود را هر چه شما آن را پیدا کنید در اینجا! و انتخاب که در آن به ناهار خوردن فروشگاه و یا پیدا کردن سرگرم کننده خانواده بی حد و حصر هستند.

تاریخی برقی اتوبوسی و در شهر چرخ دستی یک راه سرگرم کننده و آسان به حرکت به مرکز شهر/مرکز کنوانسیون هسته. قدم زدن در امتداد پارک مانند بیشر بلوار جهان طولانی ترین مستمر پیاده رو برای یک نمای پانوراما از مرکز شهر تمپا. فروشگاه فوق العاده فروشگاه در هاید پارک ایجاد کرد و زمانی که شما گرسنه شما باید مقدار زیادی از گزینه های برای ناهار خوردن در امتداد جنوبی Howard خیابان شناخته شده به عنوان سوهو. بعد از آن شما می توانید برخی از بهترین هنرمندان در Straz مرکز هنرهای نمایشی. دیگر باید سالن شامل سالوادور دالی موزه در مرکز شهر سن پترزبورگ صلیب با شکوه آفتاب پل هوایی پل به ساراسوتا در جان و Mable Ringling موزه هنر و یا ضرب و شتم گرما با سرعت بالا لرزش و آب خیس سرگرم کننده در ماجراجویی جزیره است. در شب به استراحت و شام عاشقانه و رقص کروز در خلیج تمپا روی عرشه قایق بادبانی کشتی فضایی. یا لیز خوردن به Ybor شهرستان, زندگی شبانه پایتخت فلوریدا سواحل غرب که در آن هزاران نفر همگرا در پر جنب و جوش لاتین چهارم در جستجوی یک زمان خوب و رفتن به باشگاه رقص در خیابان هفتم.

برخی از بزرگترین جاذبه های این کشور در خلیج تمپا. خانواده به Busch Gardens, یکی از باغ وحش ها و بهترین پارک های تفریحی در کشور است. و کمتر از 10 مایل دور Big Cat Rescue, یک پناهگاه برای نزدیک به 150 عجیب و غریب گربه های بزرگ. همین حالا لوری پارک وحش رای گیری بهترین باغ وحش در ایالات متحده آمریکا توسط پدر و مادر مجله. سپس کشف قدرت عالی از کوسه در آکواریوم فلوریدا و دلفین تلاش اکو تور, به علاوه وجود دارد فوق العاده تماشای پرنده در گرند هایت را 35 هکتار طبیعت حفظ کند. یکی دیگر از عالی تور سایت MOSI موزه علم و صنعت که ویژگی های 450 دست ذهن-در فعالیت های به نگه داشتن بچه ها مشغول است. اگر شما از دست بیش از حد شما می توانید ماهی از اسکله یا عرشه از اعماق دریا منشور قایق. فراموش نکنید که برای علامت گذاری تقویم خود را برای این جشنواره سالانه: این Gasparilla دزدان دریایی متحرک در ماه ژانویه در نمایشگاه ایالتی فلوریدا در ماه فوریه فلوریدا جشنواره توت فرنگی در ماه مارس در رسکین گوجه فرنگی & Heritage Festival در مارس و رسکین غذاهای دریایی متحرک در ماه نوامبر.

بازگشت به ورزش شما می توانید لذت بردن از Tampa Bay Rays بیس بال در سن پترزبورگ Tropicana زمینه و یا تشویق برای Tampa Bay Buccaneers hard-hitting فوتبال در Raymond James ورزشگاه و یا تماشای fast-paced هاکی عمل Tampa Bay Lightning در زمان های فروم. برای سریع تر عمل بالا لذت ببرید با تجربه مسابقه در خلیج تمپا فراز تنها مسیر مسابقه در نوع خود در فلوریدا, West Coast

اگر شما یک گلف باز وجود دارد نزدیک به سه ده در مکان های نیمه خصوصی و خصوصی دوره های آموزشی و یا شما می توانید یک درس در آرنولد پالمر یا بن Sutton گلف آکادمی. و در نهایت اگر شما هر گونه انرژی و پول در سمت چپ شما می توانید بخشی از عمل در Seminole Hard Rock Hotel and Casino. و کسانی که فقط تعداد کمی از بسیاری از دلایل که چرا تمپا است که یک محل عالی برای بازنشسته شود.

[ad_2]

Leave a Comment