بم، شهر برتر در رعایت پروتکل های بهداشتی مدارس کشور اعلام شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، محمد صادق بصیری  روز سه شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی استان کرمان با اشاره به اهمیت بازگشایی مدارس در روند تسهیل فرایند یاددهی یادگیری گفت: در راستای حفظ سلامتی دانش آموزان و فرهنگیان عزیز تیم ارزیابی از مدارس در استانداری کرمان تشکیل شده و در حال بازدید و ارزشیابی مدارس در خصوص رعایت مسائل بهداشتی است.

وی همچنین  بر بیان نقاط قوت توسط رسانه ها در راستای ایجاد  امید، شور و نشاط در جامعه تاکید و خاطر نشان کرد: بیان واقعیت حتی نکات منفی با رویکرد اصلاحی نیز ضروری است.

براساس این گزارش مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز طی گزارشی در این نشست گفت : آموزش حضوری در ۱۰۰درصد مدارس انجام می گیرد و برای حضور دانش آموزان نیز هیچ اجباری در کار نیست .

احمد اسکندری نسب افزود: علاوه بر کلاس های حضوری آموزش و پرورش از سه روزش دیگر برای آموزش دانش آموزان کار را دنبال می کند که این روش ها شامل مدارس تلویزیونی ، شبکه شاد و توزیع بسته هایی محتوا است .

در این نشست اعضای رسانه ای شورا ضمن ارایه گزارشی از تحلیل اخبار روز استان از آموزش و پرورش راهکارها و پیشنهادهایی در خصوص وضعیت مطلوبتر فضای آموزشی در راستای کاهش نگرانی والدین ارایه دادند.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment