بهترین از سه دره’ جشن

[ad_1]

به عنوان یکی از بزرگترین مناطق اسکی جهان سه دره جذب تعداد زیادی از بازدید کنندگان در طول دوره جشن. اگر شما به دنبال یک راه جدیدی را برای حلقه در کریسمس و سال جدید را در نظر بگیرید یکی از آخرین دقیقه به تعطیلات اسکی به سه دره که در آن شما می توانید لذت بردن از طیف گسترده ای از جشن فعالیت های.

کورچول

Courchevel, یک محل مناسب برای جشن کریسمس. در طول روز و شب 24, شما قادر خواهید بود به تماشای جشن رژه می روند و آنهایی که کمی می تواند به ملاقات پدر کریسمس. نیز وجود دارد یک کارول کنسرت در خارج از دفتر گردشگری و کریسمس جرم شما می توانید شرکت. مقدار زیادی از رستوران های محلی ویژه جشن منو در شب کریسمس, بنابراین اگر شما یک جدول شما قادر خواهید بود برای درمان خود را به یک کریسمس با شکوه وعده غذایی. آگاه باشید که آنها ممکن است اغلب شدت شایع در پیشبرد بنابراین اگر در شک پرس و جو از طریق تلفن که آیا آنها می تواند ارائه ویژه کریسمس منو.

در حالی که شما در کورچول از دست ندهید این فرصت را به شرکت در یکی از Chamallow’ احزاب که در طول فصل از جمله بوکس رویداد روز. این جشن احزاب باید یک محیط بزرگ و مرکز (به عنوان نام نشان می دهد ممکن) در برشته ميدانی بیش از یک گودال آتش. آنها گاهی اوقات شامل محلی و بازدید از دی جی نخ ریسی آهنگ.

یکی دیگر چیز زیادی در مورد کورچول است که بر خلاف بسیاری از استراحتگاه آسانسور و pistes نمی دید در روز کریسمس. تاریخ و زمان آخرین دقیقه تعطیلات اسکی اغلب محدود (با توجه به قیمت بلیط و در دسترس بودن) به تاریخ های خاص, اما حتی اگر شما تعطیلات دهانه روز کریسمس, شما نمی خواهد از دست دادن در هر یک از اسکی در کورچول.

Meribel

Foodies ممکن است مایل به در نظر گرفتن یک شب کریسمس یا سال نو و در شب شام در Meribel. بالا پایان هتل و رستوران Le Grand Coeur & آبگرم ارائه می دهد با شکوه هشت دوره غذا خوردن در شب کریسمس از جمله قارچ سنتی Savoyard پنیر و گوشت با کیفیت بالا و غذاهای دریایی. در آستانه سال جدید در این رستوران ارائه می دهد یکی دیگر مشابه مجلل, هشت-البته وعده غذایی از جمله حلزون اسکالوپ foie gras د canard, گوشت گوساله و macarons. فقط به دلیل طبیعت خود تاریخ و زمان آخرین دقیقه اسکی تعطیلات ممکن است سازمان یافته در یک عجله به این معنا نیست که شما نمی شایسته جهان-کلاس آشپزی! پیش تماس بگیرید و رزرو محل بنابراین شما نمی خواهد نا امید می شود اما.

Val Thorens

اگر شما یک جانباز از apres-اسکی شب زنده داری نگاه هیچ بیشتر از Val Thorens. هر سال در شب سال نو, Val Thorens دارای این حزب برای پایان دادن به همه احزاب است. در این سال خط به بالا است هنوز اعلام نشده اما شما می توانید انتظار دی جی مشهور تا 1am همراه با آتش بازی در نیمه شب. این یک راه درخشان برای بازدید کنندگان به سه دره به استقبال سال جدید.

در کوتاه حتی اگر شما رزرو در دقیقه آخر تعطیلات اسکی در دره های اطراف این جشن فصل ارائه مقدار زیادی از سرگرم کننده و پر جنب و جوش جشن. شما ممکن است پیدا کردن رویدادهای دیگر که بستم علاقه خود را نیز برای کمک به شما در فرم مناسب برای جشن تعطیلات اسکی سفر.

[ad_2]

Leave a Comment