بهترین اسکی در جهان

[ad_1]

اسکی تا به بسیاری از مزایای بهداشت و درمان. آن را تقویت مفاصل و استخوان ها و همچنین افزایش خلق و خوی خود را. اسکی نیز باعث بهبود استقامت خود را و سلامت قلب. آن را تقویت عضلات در بدن خود را پایین تر. اسکی نیز خود را بهبود می بخشد انعطاف پذیری و کیفیت خواب خود را. اگر شما یک die hard علاقه مندان به ورزش اسکی در اینجا بالا اسکی است که شما قطعا باید بازدید:

1. Park City Mountain Resort

Park City Mountain Resort واقع در ایالت یوتا است و آن را به عنوان یکی از بهترین اسکی در جهان است. رفت و آمد مکرر میزبانی بازی های المپیک زمستانی 2002. این رفت و آمد مکرر در سال 1963 تاسیس گردید و این حدود 314 مسیرهای پیاده روی. این منطقه بیشتر به صورت متوسط اسکی باز. اما آن را دارای مسیرهای پیاده روی برای مبتدیان و متخصص بازان بیش از حد.

2. Whiteface کوه توچال

این رفت و آمد مکرر واقع شده است Lake Placid, New York. آن تاسیس شد و در سال 1958 است و میزبان از سال 1980 المپیک زمستانی. این رفت و آمد مکرر است که شناخته شده برای زیبا مناظر پانورامیک و امکانات بسیار عالی. این Whiteface کوه توچال دارای بیش از دویست و هشتاد هکتار از skiable. این 11 آسانسور و بیش از هشت مسیرهای پیاده روی. این رفت و آمد مکرر بزرگ برای سلایق مختلف مهارت. همچنین بچه پسند. آن را به یک مقصد بزرگ برای زمستان خانواده دور.

3. Val Thorens

Val Thorens بالاترین پیست اسکی در اروپا حدود دو هزار و سیصد متر بالاتر از سطح دریا. این که آیا شما یک متخصص اسکی باز و یا یک مبتدی این منطقه را برای شما کامل است. این مناظر زیبا و, آن است که نسبتا آسان برای رسیدن به.

4. زرمات

زرمات یکی از محبوب ترین اسکی در سوئیس. آن را بزرگ نمایش پانوراما. این منطقه پر از کلبه های ییلاقی هتل ها و رستوران ها.

5. دریاچه لوئیز پیست اسکی

دریاچه لوئیز اسکی توچال واقع در پارک ملی بنف, آلبرتا, کانادا. این یکی از زیبا ترین اسکی در جهان است. آن 139 مشخص اسکی اجرا می شود که عمدتا به صورت متوسط بازان. این شهر همچنین دارای یک گشت و گذار گوندولا که باز در تمام طول سال ارائه یک نمای پانوراما از چشمه های طبیعی, یخچال های طبیعی و وحشی است. شما همچنین می توانید انجام بسیاری از چیزهای دیگر در رفت و آمد مکرر مانند اسکیت روی یخ و سگ سورتمه.

6. آسپن ارتفاعات

آسپن ارتفاعات است که قطعا محبوب ترین اسکی کوه در جهان است. آن است که واقع در کلرادو و آن را توسعه داده شد و در سال 1958 توسط شلاق جونز, پدر صنعت اسکی. کوه شیب دار است بنابراین این است ایده آل برای اسکی بازان که به دنبال یک چالش کمی. این محل پر از رستوران های شگفت انگیز اسکی و اسکیت روی یخ, مدارس و هتل ها.

7. Alyeska

Alyeska واقع شده است در Girwood آلاسکا. آن را در سال 1954 تاسیس شد و در آن حدود 1,400 هکتار است. این محل کلید کم و نسبتا مقرون به صرفه است. شما همچنین می توانید انجام بسیاری از فعالیت های دیگر در رفت و آمد مکرر از جمله لوله های دیدنی, پرواز, سگ های سورتمه, صلیب کشور اسکی و قایق کروز.

8. Whistler Blackcomb

Whistler Blackcomb واقع در ونکوور, بریتیش کلمبیا. آن را بزرگترین منطقه اسکی در شمال امریکا است و آن را در دسترس از طریق 2 با سرعت بالا جوخه و 3 گوندولا. مایکروسافت ایکس پی بود که اسم رمز “ویسلر” را به عنوان بسیاری از توسعه دهندگان آن و coders skied در این رفت و آمد مکرر در طول توسعه آن دوره است.

[ad_2]

Leave a Comment