بهترین بیمارستان در یانگون میانمار

[ad_1]

میانمار کشوری است در آسیای جنوب شرقی بود که قبلا شناخته شده به عنوان برمه. یانگون است و دیگر پایتخت میانمار; اما, آن است که هنوز هم بزرگترین شهر این کشور به عنوان نشان داده شده توسط آن جمعیت بیش از چهار میلیون نفر است. این شهر همچنین قابل توجه برای داشتن بیشترین تعداد ساختمان های استعماری در آسیای جنوب شرقی. علاوه بر این یانگون ویژگی های بسیاری از بتکده جشنواره ها و موزه ها و گالری های هنری و پارک ها و میانمار اصلی مرکز گردشگری. بخش بهداشت و درمان در یانگون است که در آن توسعه فاز و تنها چند بیمارستان و ارائه خدمات مراقبت سلامت در استانداردهای بین المللی است. این است که توجه داشته باشید در برخی از بیمارستان ها در یانگون.

آسیا سلطنتی بیمارستان عمومی یکی از بیمارستان ها در میانمار است که ارائه می دهد خدمات پزشکی در استانداردهای بین المللی است. بیمارستان واقع شده است و در شماره 14 به خیابان Sanchaung Twp. این 11 داستان چند رشته ای بیمارستان در سال 2000 تاسیس شد. بیمارستان معتبر ترین بخش آن گروه قلب. بخش جراحی نیز بسیار مدرن و ارائه خدمات در هر بخش از جمله جراحی ترمیمی اطفال جراحی و لاپاروسکوپی / آندوسکوپی جراحی. اورژانس خدمات مراقبت از بیمارستان ارائه می دهد 24 ساعته خدمات خود را تخصصی مسکونی پزشکان و پرستاران. دور ساعت آمبولانس خدمات و فرودگاه نیز در دسترس هستند. بیمارستان مدرن مراقبت های ویژه خدمات نیز هست. کامپیوتری آزمایشگاه بیمارستان انجام انواع آزمایشات و خارجی برنامه های تضمین کیفیت از استرالیا. رادیولوژی بخش ارائه شده با جدیدترین دستگاه های مانند زیمنس 550mA (آلمان) Shimadzu ژاپن Polymobil 250mA (زیمنس) و موبایل X-ray generator SAXO 60mA (Apelem فرانسه). تلفن: 95-1 538055.

بین المللی SOS, درمانگاه واقع در Inya دریاچه هتل در 37 کابا Aye بتکده جاده یکی دیگر از تسهیلات مراقبت های بهداشتی در یانگون که مدرن ارائه می دهد خدمات پزشکی. بین المللی SOS یکی از ترین در جهان شناخته بهداشت و درمان و پزشکی, کمک های شرکت ها و این بیمارستان برای اولین بار SOS بین المللی درمانگاه در کشور میانمار شده است و ارائه خدمات عالی از سال 1995. بیمارستان مدرن ارائه می دهد خدمات پزشکی در تمام شاخه های پزشکی و عمل بسیاری از سایت از راه دور برنامه مراقبت های بهداشتی. خدمات برجسته و پزشکان و پرستاران با تجربه در دسترس هستند در بخش سرپایی. تمرین خانواده مشاوره ارائه شده به زبان انگلیسی و ژاپنی و فرانسوی نیز هست. مرکز مبله با آزمایشگاه و خدمات تشخیصی و عرضه شده است با هر نوع از داروهای موجود در داروخانه. دور ساعت اورژانس اتحاد وسيع بخش مجهز به جدیدترین مانیتورینگ و تجهیزات احیا. خدمات آمبولانس نیز در دسترس هستند. تلفن: 95 1 667 879.

یانگون بیمارستان عمومی واقع در Lanmadaw 11131 یانگون میانمار است و گل سرسبد بیمارستان در بخش عمومی. این اندازه از این بیمارستان است که نشان از آن هشت بخش 1500 تخت و بیش از بیست بخش است. YGH فراهم می کند مقرون به صرفه بالینی و جراحی خدمات در بیش از 24 تخصص. بیمارستان دارای امکانات رادیوتراپی و سی تی اسکن و EEG به عنوان به خوبی به عنوان پزشکی هسته ای اسکن و EEG. YGH مبله با, مدرن, مراقبت ويژه واحد اورژانس و کلینیک های ویژه برای بیماران دیابتی, دندانپزشکی, سوختگی, مراقبت از صرع, درد, درمان و مراقبت از پوست. تلفن: 256 112.

[ad_2]

Leave a Comment