بهترین حلال مواد غذایی گیاهی در ژاپن

[ad_1]

شما می دانید آنچه که موجب تحریک من وقتی که من سفر ؟ یک وگان و نه پیدا کردن یک رستوران خوب من برآورده growling معده و مسلمان بودن داشتن برای پیدا کردن غذای حلال است که یک کار بزرگ را در خود دارد. وقتی که من تعداد بازدید ژاپن من تا به حال هیچ ایده من می خواهم پیدا کردن وگان رستوران که به راحتی و پیدا کردن رستوران های حلال در ژاپن یک قطعه از کیک امروزه از آنجا که دولت اعلام کرده است که مسلمان سیاست دوستانه. تمام من مجبور به انجام یک جستجوی ساده در گوگل در فوق العاده سریع اینترنت در ژاپن وجود دارد و یک لیست بزرگ از حلال رستوران های گیاهی در ژاپن است. از بسیاری از گزینه های که من پیدا کردم این سه بهترین. پیش بروید و من به عنوان خوانده شده بررسی در این معروف رستوران های حلال در ژاپن است.

Bejita هاماماتسو

Bejita کافه ارائه می دهد و برنج قهوه ای گیاهی است که برای سلامت مفید است. برای تضمین تغذیه و سلامت آنها خاص در مورد روند پخت و پز. وجود دارد به طور منظم غذاهای مثلا ماه به ماه ویژه Kobachi صفحه گرامافون” و علاوه بر این رفتار نه با استفاده از مواد تشکیل دهنده مانند شکر سفید و تخم مرغ و محصولات لبنی. این رستوران همچنین ویژگی های یک بچه را از منطقه بازی و مغازه های فروش مواد تشکیل دهنده قابل اعتماد از منابع شناخته شده. محیط کلی بسیار خوب و در خدمت مواد غذایی تازه و دهان آبیاری.

توصیه می شود ظروف: کافه اسپرسو, پای سیب و ماهانه بشقاب.

Kishin

این رستوران در خدمت, خوشمزه, سالم و طبیعی گیاهی وعده های غذایی با استفاده از دقیقا انتخاب مواد تشکیل دهنده که باعث تحریک بدن خود را در حالی که قرار دادن مغز خود را در سهولت. آنها در خدمت بنتو جعبه تنقلات و مواد غذایی پخته شده را دور. آنها جلوگیری از استفاده از هر حیوانی عصاره مواد شیمیایی و طعم دهنده های مواد افزودنی و یا شکر. بهترین چیز این است که آنها را “گوشت طعم یکسان” غذاهای که استفاده ارزن خشک مواد غذایی و سبزیجات به عنوان گزینه های مختلف برای ماهی و تخم مرغ و یا گوشت چرخ کرده و ساده مخلفات و دسر خوشمزه است. آن را بسیار توصیه می شود که یکی را قبل از رزرو از این رستوران این است که همیشه شلوغ با شام. آن را نیز باعث می شود مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی غذا آماده زیرا تنها اشکال این رستوران این است که آنها جلوگیری از گرفتن سفارشات یک بار مواد غذایی و جعبه به پایان برسد.

توصیه می شود ظروف: Agemono و فصلی کیک.

کافه ماگنولیا

کافه ماگنولیا واقع در Tamagawa-cho Imabari شهرستان (استان اهیمه) با نمایش فوق العاده از روستا و مناظر. غذاهای آماده شده با گندم و برنج و حبوبات و سبزیجات و اشنه دریایی برای چهار فصل. صاحب Rumiko سئو بسیار مناسب و معقول و استقبال ، او سفر کرد و خورده همه در سراسر جهان در میان خود تبادل سازمان روز. Krial Kayoko که زندگی در ایالات متحده برای مدت زمان طولانی نیز مالک است و خوشحالم که به استقبال شام.

توصیه می شود ظروف: آلی اسپاگتی و Gateau شکلات توفو خامه.

[ad_2]

Leave a Comment