بهره‌برداری از هفت پروژه عمرانی در تبریز

[ad_1]

به گزارش ایرنا، این پروژه ها که از جمله شامل مسیرگشایی، کف سازی، آسفالت ریزی و پارک محله‌ای هستند، شامگاه سه شنبه با حضور جمعی از مدیران استان و اعضای شورای اسلامی به بهره برداری رسیدند.

کف‌سازی کوچه پروین اعتصامی به طول ۲۱۰ و عرض ۷ متر و نورپردازی ساختمان این خانه تاریخی با اعتبار ۶.۵ میلیارد ریال در راستای جذب گردشگر داخلی و خارجی، تملک و ساخت پارک ۷ تیر با ۴ هزار و ۱۰۰ مترمربع و اعتبار ۶۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و تملک و ساخت پارک گلکار با اعتبار ۱۰۲ میلیارد ریال در زمینی به وسعت ۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع از جمله پروژه های مورد بهره برداری است.

در این مراسم از طرح های بازگشایی خیابان ۱۲ متری فارابی به ۷ تیر به طول ۲۵۰ متر با هزینه ۱۰ میلیارد ریال و ۸۰۰ تن آسفالت‌ریزی اساسی به مساحت ۳ هزار مترمربع در این مسیر، زیرسازی و آسفالت بلوار استاد شهریار به وسعت ۳۰ هزار مترمربع با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال و ۵ هزار و ۶۰ تن آسفالت و زیرسازی و آسفالت ریزی سربالایی ولی عصر(عج) در ۱۸ هزار مترمربع وسعت و با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال بهره برداری شد.

طرح زیرسازی و آسفالت خیابان شهید شفیع زاده (فاز ۱) به طول ۶۴۰ متر و عرض حدود ۱۳.۵ متر با وسعت ۱۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع و به میزان ۲ هزار و ۲۰۰ تن آسفالت و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment