بچه جان کارتر داستان الهام بخش

[ad_1]

جان کارتر در اوایل سال

متولد در اوایل سال 1920 جان کارتر به طور کامل لذت می برد اولین بار ده سال از عمر خود را. جان زندگی با خانواده اش در سواحل دریاچه میشیگان در به شدت جنگلی در حومه شمال شیکاگو است. ده سال اول زندگی او لذت می برد شکار و ماهیگیری و چوب سفت.

سپس طلاق وارد شده جان جوان زندگی است. مانند بسیاری از کودکان نهفته طلاق. جان زندگی مختل شد. او به کلمبوس جورجیا به زندگی با عمه و عمو. پس از طلاق نهایی او پس از بازگشت از شمال به سنت هلن میشیگان به زندگی با مادر خود را. متاسفانه جان تنها چیزی که دیدم پدر بیولوژیکی خود را یک بار در طول 10 سال آینده.

مدت کوتاهی پس از آن خانواده خود را دوست Chet هستون او شد ناپدری. جدید stepfamily نقل مکان کرد به داد اوهایو که در آن Chet امیدوار به پیدا کردن کار در حالی که کشور در گیر شد در افسردگی است.

Chet یافت کار برای حمایت از خانواده اش. او مجموعه ای به عنوان مثال قوی از کار سخت استقلال و مسئولیت جان با تضمین وجود دارد همیشه غذا بر روی میز و اجاره اتاق خود را همیشه در زمان پرداخت می شود.

جان مشترک چگونه او و دو stepcousins رفت به شهر به اداره رفاه به انتخاب کنید تا مواد غذایی رایگان. در هنگام چت در مورد آن شنیده او ساخته شده آن را بسیار روشن است که چرا این قابل قبول نیست. در جان کلمات پاپا گفت:

“من نمی گرفتن هر گونه امداد جزوه ، شما مرا می شنوید؟”

جان صحبت کرد و با تحسین از او ناپدری “می گویند هرگز ترک” تعیین و برای خانواده اش فراهم.

Chet در نهایت یک موقعیت دائمی در ویلمت ایلینوی افزایش به یک مقام اجرایی در دفاع گیاه در طول جنگ. در حال حاضر یک نوجوان با حضور جان جدید کوشا دبیرستان. آن را در جدید کوشا جان خواهد پیدا کردن آنچه که تبدیل به مرکز خود را در زندگی بازیگری است.

بیست سال بعد Chet از حمله قلبی درگذشت. جان گفت که او “افتخار به پرداخت گذشته از وام مسکن و مادر من عمل به خانه او [Chet] خیلی سخت را فراهم کند.”

جان کارتر حرفه بازیگری

به عنوان یک بازیگر, جان چارلتون کارتر حرفه میرسد 60 سال است و او به نظر می رسد در 100 فیلم. این خیره نقش او اجازه می دهد او را به قبول تنها نقش که تجسم مسئولیت فردگرایی و مردانگی – ویژگی های مدل شده توسط ناپدری و از آنها گرفت و نام خود را.

جان بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان Charlton Heston, بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در ده فرمان (1956); بن هورکه او برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد (1959); El Cid (1961); و سیاره میمون ها (1968). او همچنین شناخته شده برای نقش خود در فیلم بزرگترین نمایش روی زمین (1952) و Touch of Evil (1958).

دیگر حقایق در مورد چارلتون هستون

  • او سعی می لیدیا کلارک برای 65 سال

  • او دو فرزند— یک پسر مدیر Fraser Clarke Heston و یک دختر به تصویب رسید هالی ان هستون

او یک فعال سیاسی

  • تایید نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری سال 1955 – 1972

  • همراه مارتین لوتر کینگ جونیور در ماه مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی برگزار شد, در واشنگتن, d. C., 1963

  • به عنوان رئيس جمهور از انجمن بازیگران از صفحه 1965-1971

  • تایید و محافظه کار حزب جمهوری خواه نامزد ابتدا در سال 1972

  • پنج دوره رئیس جمهور National Rifle Association, 1998-2003

  • اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2003

چارلتون درگذشت در مارس 2008. شما به عنوان خوانده شده هستون خانواده بیانیه ای در زمان مرگ او را ببینید Chet هیوستن را بر پسر خود را Charleton.

“او برای او شناخته شده بود مخروط فک شانه های پهن و طنین صدا و البته برای این نقش را ایفا کرده است. در واقع او خود را متعهد به هر نقش با شور و دنبال هر علت با شور و شوق بی بدیل و یکپارچگی است. ما می دانستیم که او را به عنوان یک تحریک کردن از طریق لیس, شوهر مهربان و فداکار و مهربان پدر عفونی حس شوخ طبعی است. او در خدمت این بسیار بیشتر نقش فوق العاده ای با ایمان و شجاعت و کرامت است. او عمیقا و او را عمیقا دوست داشت. هیچ کس می تواند درخواست برای یک زندگی کامل تری از خود را. هیچ مردی می تواند با توجه بیشتر به خانواده اش به حرفه خود و به کشور خود. “

[ad_2]

Leave a Comment