بیشتر گزینه های ناهار خوری در دانشگاه وست فلوریدا

[ad_1]

به عنوان یک جریان دانشجویی در دانشگاه وست فلوریدا, من اغلب غذا خوردن در ناهار خوری گزینه های که در دسترس هستند در محوطه دانشگاه. من سال اول من تا به حال نارضایتی از داشتن یک برنامه غذایی. که در آن من مجبور به خوردن 12 وعده های غذایی یک هفته در ناتیلوس بازار همه شما می توانید خوردن گزینه است. در ضمن من تا به حال به صرف $300 در یکی دیگر از فروشنده در محوطه دانشگاه. آن را مورد نیاز و آسیا. من پیشنهاد که دانشگاه وست فلوریدا ارائه دانش آموزان با بهتر در دانشگاه گزینه های ناهار خوری.

در حال حاضر وجود دارد 11 مکان به چنگ زدن نیش به خوردن در حالی که در محوطه دانشگاه. با این حال چهار نفر از آنها فقط گرفتن و رفتن به کافه ها, بنابراین من نمی خواهد این را در نظر بگیرید به عنوان گزینه قابل دوام. این کافه ها خوب هستند در مکان های خود را. آنها در خاص ساختمان های مانند کسب و کار ساختمان و کتابخانه. این گزینه های خوبی هستند اگر شما در عجله هستند.

که در آن UWF ناهار خوری واقعا نیاز به کمک است که در عوام. ما ناتیلوس بازار گزینه ای که در درجه اول برای سال اول و دانش آموزان با برنامه های غذایی. آنها به بسیاری از گزینه های آنها خوب نیست. این مواد غذایی به معنای واقعی کلمه ساخته شده من بیمار چندین بار. علاوه بر این تنها سالم/گیاهی/گیاه خواری گزینه سالاد. شخصا, من فکر می کنم این سالاد طعم آن را دوست دارم سمپاشی شده با مواد نگهدارنده. همچنین در عوام وجود دارد Quiznos; آن مناسب و معقول اگر شما مانند Quiznos. جوجه-n-کوره حتی نباید در نظر گرفته شود یک رستوران به دلیل آن است که مزه. این یک chipotle می شود و آن را نتواند. از آرگو گالري عكس خوب است. آنها آبجو و شراب. مواد غذایی خود را توسط نوار پایه مواد غذایی و آسیا.

من برخی تحقیقات به مدارس دیگر گزینه های ناهار خوری و آنچه که من پیدا کردم ناامید کننده بود. دانشگاه فلوریدا گزینه های زنجیره ای در سراسر محوطه دانشگاه خود است. آنها پاندا اکسپرس انیشتین شیرینی و معارف جنوب کوره; FSU حتی بیشتر! یکی می تواند استدلال می کنند که پایان نامه ها به طور قابل توجهی بزرگتر مدارس و بخش 1 در دو و میدانی. حتی دیگر D2 مدارس در فلوریدا مانند Nova SouthEastern, Barry Flagler و دانشگاه جنوب فلوریدا همه بهتر گزینه های ناهار خوری از UWF. نوا یک مترو یک Au Bon درد و آیزنشتاین شیرینی. UNF یک Jamba Juice, فوق العاده محبوب فست فود مرغ مشترک و پیتا گودال. حتی فقط در آوردن یک پیتا گودال می تواند یک دنیا تفاوت. محلی پیتا گودال است که همیشه مشغول در زمان ناهار و این می تواند در قرعه کشی بیشتر دانش آموزان به ماندن و غذا خوردن در محوطه دانشگاه.

دانشگاه وست فلوریدا نیاز به گام آن تا زمانی که آن را می آید به گزینه های ناهار خوری. غذا یک ضرورت است و اگر دانش آموزان خوشحال هستند که می تواند تعیین کننده که مدرسه آنها را انتخاب کنید برای رفتن به رفتن.

[ad_2]

Leave a Comment