تابستان در پیست اسکی Morzine

[ad_1]

Morzine است کهن الگویی اسکی توچال با این حال پس از برف ذوب شده آن را هنوز هم یک درخواست تجدید نظر بزرگ برای گردشگران با توجه به آن فراوان تابستان فعالیت های آلپ. این تا حد زیادی می تواند نسبت به محل آن در شمال رشته کوه های آلپ است که تضمین می کند فراوان بارش برف در زمستان و شکوه و پوشش گیاهی سرسبز در تابستان. نمایش خیره کننده برجسته شده در هر فصل توسط اندام از شرایط آب و هوایی.

از آنجا که این شهر در حدود 3000 ساکنان آن طراحی شده است برای تمام طول سال تجدید نظر شود. پس از یک استراحت مختصر در آسانسور و امکانات محلی دوباره باز در ژوئیه و اوت برای مشتاق bikers کوه تپه واکر گلف بازان اسب سواران ماهیگیران و غارنوردان که گله را به لذت بردن از درجه حرارت از حدود 32 C. به عنوان به خوبی به عنوان 650km از پیوسته آماده سازی پیاده رو و مسیرهای پیاده روی Morzine است پر جنب و جوش شهر با بی حد و حصر جذاب کافه ها و رستوران ها و بوتیک ها ،

به عنوان حرارت هوا گرم تا پس از انجام گسترده دریاچه ارائه فعالیت های هیجان انگیز مانند آبی سرعت canyoning, اسکی روی آب, از خواب بیدار شبانه روزی و حتی این فرصت را به شنا در دریاچه کوه.

فقط به عنوان در فصل زمستان وجود دارد فعالیت های متعدد مناسب برای جویندگان هیجان, با, دوچرخه سواری در کوهستان ها محبوب ترین در حال پیگیری. پایین تپه آهنگ های مسابقه به خصوص محبوب هستند اما برای بیشتر دل نیز وجود دارد که وزش سواری در اطراف شهر و فراغت کوه مسیرهای.

فصل تابستان نیز میزبان متعدد رویدادهای ورزشی از جمله دوچرخه کوهستان, مسابقات قهرمانی جهان Mont Blanc تجمع و تور دو فرانس که بازگشت به Morzine-اوریز در 11 – 13th July 2010 برای مراحل 8 و 9.

اگر شما یک جستوجوی آدرنالین و ترجیح می دهند آرام تر تعطیلات Morzine همچنین caters برای شما. این یازده تنیس المپیک, اندازه استخر شنا, یخ یخ بازی کردن گلف, تابستان, سورتمه و حتی یک پارک آبی در این نزدیکی هست.

Morzine واقعا هیجان انگیز ارائه می دهد تجربه و گرم و خوش آمدید به بازدید کنندگان از هر سن و توانایی و علاقه از جمله افراد و خانواده ها و گروه های بزرگ و زوج است.

[ad_2]

Leave a Comment