تاریخچه طلا, بدنسازی

[ad_1]

در سال 1965 مردی به نام جو طلا تا به حال یک رویا ساده. رویای خود را برای باز کردن یک سالن ورزشی در ونیز کالیفرنیا. او این کار را کرد و نام ورزشگاه طلا ، امروز طلا, بدنسازی بزرگترین باشگاه تناسب اندام زنجیره ای جهان است و نماد بدنسازی, ورزشگاه.

طلا, بدنسازی, بین المللی, Inc. شروع با یک سالن واقع در ونیز کالیفرنیا. این ورزشگاه را تبدیل به مرکز بدنسازی ورزش در ایالات متحده است. اصلی شعار برای طلا ورزشگاه بود بدون زواید بدنسازی به صورت جدی وزنه برداران. اما در طول سال آنها را تغییر داده اند که این شعار به طوری که آنها می تواند درخواست تجدید نظر به یک کلاس گسترده ای از مصرف کنندگان است. جدید طلا, بدنسازی, انواع کلاس ها که برای همه تجدید نظر شود. کلاس که در حال ارائه طیف وسیعی از گروه تمرینات پیلاتس, یوگا و نخ ریسی و البته این نیست که طلا بدنسازی بدون مربیان شخصی و خالص وزنه برداری.

اصلی درآمد این شرکت از فروش franchises و عامل این شرکت متعلق به ورزشگاه. آنها نیز پول را از فروش پوشاک و لوازم جانبی با طلا آرم. طلا آرم یک طاس وزنه بردار برگزاری هالتر ایجاد شد و در سال 1973 توسط ریک Drasin بود که آرنولد شوارتزنگر را شریک آموزش برای چهار سال است.

پس از ایجاد این ورزشگاه در سال 1965 این شرکت دست چندین بار تغییر. جو طلا به فروش می رسد این شرکت برای $50,000 در سال 1970. این شرکت به تازگی تغییر دست به TRT دارایی های شرکت در سال 2004 به حدود 160 میلیون دلار است.

دلیل طلا اولین ورزشگاه در نظر گرفته شده است آیکون برای بدنسازی ورزشگاه است که به دلیل مهاجرت از بدنسازان از “عضله ساحل” به ونیز محل. دلیل بسیاری از بدنسازان عشق طلا بدنسازی در ونیز کالیفرنیا است زیرا طلا خود را تا به حال طراحی و ساخته شده و تمام تجهیزات خود را و آن را برخی از بهترین تجهیزات در جهان است.

بدنسازی برای اولین بار آن بزرگ به رسمیت شناختن از طریق 1977 منتقل پمپاژ آهن که برجسته بدنساز آرنولد شوارتزنگر و به ضرب گلوله کشته شد در طلا ، این فیلم به ارمغان آورد بدنسازی به جهان و همچنین نشان داد که در آینده بازیگر آرنولد شوارتزنگر و آینده بزرگترین بدنسازی, بدنسازی, طلا, جای بدنسازی.

آن را باز ساده بدنسازی در ونیز کالیفرنیا و در حال حاضر به یک شرکت بزرگ با بیش از 600 ورزشگاه در 27 کشور و 42 متحده است. آن را نیز می توانید با تکبر راه رفتن که در آن ادعا می کند برخی از 3 میلیون عضو در سراسر جهان است. نه به بد برای ساده بدنسازی بدنسازی ایجاد شده توسط یک مرد بود که تنها ماندن با این شرکت به مدت پنج سال.

[ad_2]

Leave a Comment