تبرید تجاری: بهترین گزینه برای استقرار خود

[ad_1]

فصل برای نگه داشتن مواد غذایی و نوشیدنی های سرد و یا منجمد است که در اینجا. آن را ضروری است برای هر گونه مواد غذایی استقرار برای سرد نگه داشتن مواد غذایی منجمد را در دمای مناسب به اطمینان حاصل شود آن را تازه و مناسب برای مصرف. تبرید تجاری است یک راه حل عالی و وجود گزینه های مختلف است که مناسب برای هر اندازه غذا یا نوشیدنی استقرار.

Staycold HD1140F – این یک فريزر است که دارای دو درب شیشه ای. روشن درب شیشه ای همراه با طرح عمودی و قابل تنظیم قفسه بندی شما را قادر می سازد به وضوح دیدن این مطالب را از طریق درب. آن است که تا سال 2020 میلی متر بالا و 1140 mm) بالا است. این واحد دارای یک صرفه جویی در انرژی حالت سازگار با محیط زیست و ساخته شده است در حفاظت ولتاژ. این فوق العاده است برای بزرگتر آشپزخانه که نیاز به مقدار زیادی از فریزر ذخیره سازی.

Staycold HD690F – این تک درب شیشه ای نسخه فوق فريزر. با توجه به آن باریک تر عرض 690 نشان داده می شود آن است که بیشتر مناسب برای متوسط آشپزخانه مجموعه یو پی اس. آن را دارای ویژگی های مشابه به درب دو نسخه.

فريزر 420L – این درست فریزر تک درب واحد با یک خارجی و چهار قفسه. این اقدامات 650 x 660 x 1980 نشان داده می شود در اندازه است که باعث می شود آن را مناسب برای آشپزخانه های کوچک و در عین حال به اندازه کافی بزرگ است با 420 لیتر ظرفیت.

فريزر 289L – این فريزر کوچک عمودی واحد است که اقدامات 540 x 595 x 1980 نشان داده می شود بنابراین آن را کاملا متناسب به راحتی به یک آشپزخانه کوچک. این یک 289 لیتر ظرفیت پس از آن را ذخیره به عنوان بسیاری به عنوان 420 لیتر نسخه اما از آن است که ایده آل برای کافه ها یا کافی شاپ ها که لازم نیست که به اندازه مواد غذایی به فروشگاه در فریزر.

Underbar یخچال دو و نیم چرخش درب این یخچال دارای یک 610 لیتر ظرفیت در عین حال متناسب با آن تحت شمارنده. این اقدامات در سال 1825 x 745 x 902 نشان داده می شود که باعث می شود آن را به اندازه کافی گسترده برای ذخیره بسیاری از مواد غذایی به راحتی در یک موقعیت واحد. آن را به یک بدنه فولادی ضد زنگ با دو و نیم جامد فولاد ضد زنگ درب. این تبرید تجاری واحد است ایده آل برای کافه ها و کافی شاپ که می خواهید به نگه داشتن واحد از مشتریان مشاهده.

Underbar یخچال سه و نیم چرخش درب شیشه ای – این غذا تجهیزات دارای فولاد ضد زنگ خارجی با درهای شیشه ای. آن هم متناسب با ضد اندازه گیری در 2415 x 745 x 902 نشان داده می شود. درب های شیشه ای آن را مناسب برای مشاهده محتویات داخل یخچال. این است ایده آل مناسب برای میله و یا موسسات غذایی که در خدمت نوشیدنی و می توانید آن را مناسب برای رسیدن به این نوشیدنی در زیر شمارنده و توزیع آن به مشتری.

[ad_2]

Leave a Comment