تبرید تجاری در مقابل واحدهای مسکونی: تفاوت چیست ؟

[ad_1]

در یک زمان معین, یخچال خانه احتمالا دارای غذای کافی برای تغذیه به شما و خانواده خود را برای حدود یک هفته است. یک رستوران یخچال و از سوی دیگر به نگردند هر روز با غذا به اندازه کافی برای نگه داشتن یک اتاق ناهار خوری پر از پرداخت مشتریان خوشحال با مازاد سهام فقط در مورد. به همین دلیل رستوران آشپزخانه نیاز تبرید تجاری واحد به جای استاندارد مسکونی یخچال مدل.

اما آنچه تفاوت بین این دو است ؟ گذشته از این حجم گسترده از مواد غذایی که باید ذخیره شده در داخل و تجاری یخچال و فریزر دارای چندین مزیت است که کمک به آنها را به دیدار با انتظارات عملکرد بالا در یک رستوران تنظیم. این که آیا شما صاحب خانه و یا صاحب کسب و کار هنگامی که یخچال خود را می شکند, شما می خواهید به استخدام فرد مناسب برای رفع آن-و برای یک مدل تجاری شما نیاز به یک تکنسین تعمیر با آموزش صدور مجوز و تجربه تخصصی به کار انجام حق.

اندازه و طرح

این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما تجاری یخچال باید به طور قابل توجهی بزرگتر از مدل های مسکونی که معمولا طراحی شده است به عنوان براق و محجوب که ممکن است در یک خانه ، علاوه بر این در حالی که مسکونی یخچال مدل اغلب ویژگی های آرایه ای از قفسه ها و زیر شلواری برای جدا کردن مواد غذایی, مدل های تجاری تمایل به فایده داخل: دو تا چهار قفسه های طراحی شده برای آسان مواد غذایی دسترسی و انباشته. صفحه اصلی واحد ممکن است یک متصل فریزر یخ ساز و آب سردکن در حالی که در آشپزخانه های تجاری اغلب کسانی که جداگانه لوازم.

قدرت های خنک کننده

سیستم تبرید تجاری بسیار قدرتمند تر از مدل استاندارد. این در بخشی به دلیل آنها بزرگتر و باید سرد مواد غذایی بیشتر در یک بار. علاوه بر این در یک رستوران تنظیمات وجود دارد وزارت بهداشت کدهای مربوط به درجه حرارت که در آن مواد غذایی باید ذخیره می شود. تجاری یخچال باید نگه داشتن مواد غذایی در یک درجه حرارت ثابت به طوری که تمام مواد غذایی که می رود بیرون از آشپزخانه و امن برای مشتریان به خوردن. توجه داشته باشید که مسکونی یخچال مدل ها اغلب بیشتر انرژی کارآمد تر از واحد تجاری; به منظور تولید سازگار خنک کننده در یک فضای بزرگ تجاری یخچال باید اجرا شود به طور مداوم.

زیبایی شناسی

مسکونی یخچال می توانید در انواع اشکال و اندازه و مواد. شما می توانید انتخاب کنید یک رنگی بیرونی یک پایان پلاستیکی یا فلزی براق سطح بسته دکور آشپزخانه شما. با تجاری یخچال و فریزر, اما, زیبایی شناسی واقعا یک نظر. اکثر واحد های تجاری باید از فولاد ضد زنگ خارجی برای سهولت در تمیز کردن. کمتری وجود دارد گزینه های اندازه و شکل و همچنین از آنجا که در یک آشپزخانه صنعتی, فرم, مسائل کمتر از تابع.

تعمیر ملاحظات

به دلیل این تفاوت مسکونی و تجاری یخچال و فریزر, همه, یخچال, تعمیر, تکنسین را در خانه و تماس های کسب و کار. در کل این همیشه یک ایده خوب برای اطمینان حاصل شود که تعمیر لوازم خانگی حرفه ای استخدام شما تجربه یا آموزش به کار خاص خود را واحد و این است که حتی حیاتی تر در یک محیط تجاری. تاخیر و یا نامناسب یخچال و فریزر تعمیرات در آشپزخانه رستوران تعطیل می توانید کسب و کار و یا به مراجعان بیمار و در نتیجه از دست دادن درآمد و ممکن است جریمه از وزارت بهداشت و درمان. اگر شما یک تبرید تجاری واحد که کشیدن آن وزن خود اعتماد ندارند لوازم خانگی سلامت به یک تکنسین که تحت واجد شرایط. تماس فردی با تجربه در تعمیر لوازم خانگی تجاری.

[ad_2]

Leave a Comment