تجربه من با خواندن سفر بررسی به کتاب هتل من

[ad_1]

در پیش بینی از آینده سفر به اوکلند, نیوزیلند (NZ) من در جستجو برای اقامت. با گزینه های بسیاری از را انتخاب کنید – bed & breakfast, متل ها, لژ, سرویس آپارتمان ها و هتل ها (به نام چند) – من در نهایت تصمیم به انتخاب Auckland اقامت در هتل. در حال حاضر مسئله من رفتم از: چه نوع از محل اقامت من می خواهم به ماندن در ؟ به: کدام ارائه دهنده را انتخاب کنم ؟

آن را عادلانه می گویند که تا به حال من رزرو سفر من از طریق یک عامل سفر آنها به خوبی ممکن است قادر به نشان می دهد ارائه دهنده حق برای من است اما در این روز و سن از سفر آنلاین رزرو من تا به حال هیچ نیاز به صحبت کردن با یک عامل سفر. بنابراین نگه داشتن در خط با من آنلاین رزرو پرواز من تصمیم گرفتم به کتاب من محل اقامت آنلاین بیش از حد. اول اینکه من تصمیم به پیدا کردن آنچه که دیگر مردم گفت: در مورد Auckland, هتل ها, برای دیدن اگر کسی تا به حال برخی از پیشنهادات خوب برای من است.

من شنیده ام که این همه بحث در مورد نظرات کاربران در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب در محیط آنلاین امروز و من در حال حاضر می توانید ببینید که چرا. آن را بسیار شبیه به صحبت کردن با خانواده خود و یا دوستان و درخواست اگر آنها می تواند توصیه جایی برای ماندن اما در این صورت شما دسترسی به طیف وسیع تری از نظرات. مزیت دیگر این است که بازخورد آن ارسال شده است در سایت دیگر فیلتر شده توسط ارائه دهندگان به طوری که شما فقط به عنوان خوانده شده بررسی خوب به جای آنها یک مقدار شفاف تر و صادقانه ارزیابی از هتل.

وجود دارد بسیاری از آنلاین سفر نقد و بررسی سایت های در دسترس, اما من باید بگویم که این مهم برای پیدا کردن یکی که نیست فقط یک کل سایت اجازه می دهد مردم را به ثبت نام و ارسال نظر به اتفاق آرا به عنوان این باز هستند به گزارش های تایید نشده و حتی بیش از حد مثبت و گاهی جعلی نظر از محل اقامت ارائه دهندگان خود را. بنابراین اولین قدم من بود و پیدا کردن اعتماد, Auckland, هتل, نقد و بررسی سایت/s.

این آمد و در قالب یک رزرو آنلاین سایت. نظرات در این نوع از سایت ها تنها می تواند ارسال شده توسط افرادی که در واقع رزرو و در آنجا ماند که خاص, Auckland هتل. این نتایج در من قادر به خواندن بررسی صادقانه و واقعی از مهمانان است. نه تنها این, اما آن را آسان تر به عنوان خوانده شده بررسی در همان سایت من می تواند در نهایت رزرو در بیش از نیاز به خواندن یک سایت و سپس پیدا کردن یکی دیگر برای واقعی, Auckland, هتل را انتخاب کردم.

بسیاری از نظرات من در سراسر آمد تا به حال 1 تا 5 ستاره سیستم رتبه بندی که در آن :

1 = ضعیف

2 = در زیر میانگین

3 = ارزش برای پول

4 = ارزش زیادی برای پول

5 = عالی تجربه

این روش امتیاز یعنی من به راحتی می تواند به دست آوردن یک ایده کلی از ارزش بدون نیاز به عنوان خوانده شده هر بررسی در طول دوازده ماه گذشته. از آنجا تحقیقات بیشتر از هتل ها لازم بود که درگیر خواندن هر یک از این نظرات که توجه مرا جلب کرد. در این نقطه بسیار مهم بود برای من به یاد داشته باشید که یک یا دو بررسی بد نیست لزوما منعکس کننده خدمات ضعیف در بخشی از هتل. مردم روز بد و متاسفانه هتل ها را به. اما اگر چکه کردن شیرهای آب, فقیر, دوش, پر سر و صدا اتاق یا بد خدمات ذکر شده است در تعدادی از نظرات من در نظر گرفته و آن را امن فرض کنیم که اکثریت مهمانان راست هستند.

در پایان یک روند است که نشان داد در اکثر بررسی بد است که در برابر مردم انتظار بیشتری از این هتل از آن ارائه شده است. از جمله شکایت به عنوان “رستوران بسته شد در 11pm”, “هیچ سرویس اتاق” یا “من تا به حال برای حمل خود من توشه” همه نشان می دهد در بررسی که این خدمات نمی شد ارائه شده توسط Auckland هتل در وهله اول. هنوز هم وجود دارد درک است که یک هتل دارای 24 ساعته میز جلو و بار, استخر سالن و آبگرم. که در آن همانطور که امروز خواسته اند حذف غیر ضروری و ارائه خدمات به منظور ارائه قیمت بهتر به مصرف کننده.

بنابراین پس از خواندن بررسی های متعدد و در حال حاضر احساس آگاهانه تر نسبت به زمانی که من آغاز, من موفق به قرار دادن یک Auckland هتل که دیدار با نیازهای من نه تنها در شرایط استفاده از خدمات, اما از نظر محل, قیمت و امکانات. در نهایت به بررسی یکی از مولفه های تصمیم من و نیاز به توان در کنار خود من معیارهای شخصی را من تصمیم نهایی.

[ad_2]

Leave a Comment