تجهیزات کیترینگ برای برگر رستوران

[ad_1]

این هیچ راز است که بسیاری از مردم لذت بردن از خوب برگر و چیپس. این یک خوشمزه فست فود غذا که پر کردن و لذت بخش ترین. هر برگر رستوران خاص خود را دارد که دستور جذب مشتریان است. به این دلیل این موسسات باید قابل اعتماد کیترینگ تجهیزات است که قادر به تهیه مواد غذایی به سرعت و در عین حال به طور مداوم.

در اینجا این است که سریع ترین و قابل اطمینان تجهیزات کیترینگ برای برگر رستوران.

· سندان تخت بالا کوره. سندان بالا صاف کوره به شما می دهد انعطاف پذیری لازم برای گریل برگر بتس گوجه فرنگی برش بیکن سوسیس و همچنین دیگر برگر پر کردن بیش از یک سطح بزرگ. این موجب صرفه جویی در وقت شما و همچنین تمیز کردن تلاش از آنجا که شما نمی نیاز به استفاده از یک ظرف جداگانه ای برای تمام موارد به کبابی.

· فرانسه سرخ برش. همبرگر به طور معمول زوج با چیپس و یک نوشیدنی برای تکمیل یک وعده غذایی. به منظور کاهش زمان وقتی که می آید به آماده سازی تراشه های شما خواهد شد نیاز به یک فرانسوی سرخ برش. این هوشمندانه تجهیزات کیترینگ کاهش سیب زمینی به کامل تراشه در یک حرکت سریع.

· سندان سرخ کن. یک سرخ کن مانند سندان سرخ کن قدرتمند و قابل اعتماد واحد. خاص این سرخ کن دارای دو تانک که یک ظرفیت 8 لیتر در هر و می سرخ تا 10 کیلوگرم چیپس در هر ساعت. بنابراین شما می توانید سرخ تراشه در دو تانک به طور همزمان. این شهر همچنین دارای یک دریچه است که برای نصب آسان تخلیه روغن.

· تراشه روگرفت. یک تراشه کمپرسی فوق العاده است یک قطعه از تجهیزات کیترینگ نگه می دارد که تراشه های گرم قبل از خدمت. سندان تراشه کمپرسی است که مجهز به یک لامپ است که روشن برای تراشه های پیشرفته ارائه به علاوه آن را به یک سراشیب سینی چکه که باعث می شود خدمت آسان تر است.

· Patty ماشین. ساخت همبرگر خود را بتس با مواد خاص است که چه چیزی باعث همبرگر خود را منحصر به فرد. علاوه بر این شما نیاز به یک Patty ماشین. شما می توانید آماده patty با توجه به مشخصات خود را و سپس محل آن را در Patty دستگاه به شکل کاملا دایره برگر. هر patty که شما را به دقیقا به همین شکل است.

· مستی توستر. تست نان برگر بسیار خوشمزه تر است. سندان عمودی مستی توستر همچنین سرعت بخشیدن به فرایند با استفاده از یک سنگین سیم فولاد ضد زنگ نوار نقاله سیستم. آن را به یک متغیر کنترل گرمایش و 6 موقعیت ضخامت تنظیم.

اینکه سریع, سازگار و قابل اعتماد چیزی است که مشتریان به دنبال در یک رستوران برگر. در نتیجه غذا تجهیزات برای مطابقت با این انتظارات در جهت استقرار موفق باشد.

[ad_2]

Leave a Comment