تداوم پیروزی‌های شاگردان نکونام در اهواز

[ad_1]

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و ماشین‌سازی تبریز امشب (دوشنبه) ساعت ۲۱ در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد.

«جواد نکونام» سرمربی فولاد خوزستان در این مسابقه شهاب گردان، موسی کولی‌بالی، وحید حیدریه، مجتبی‌ نجاریان، زبیر نیک‌نفس، عباس بوعذار، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبدالله‌زاده، فرشاد احمدزاده و لوسیانو پریرا را به زمین فرستاد.

«احد شیخ‌لاری» نیز در این دیدار حامد لک، شاهین توکلی، اتابک زارعی، فردین عابدینی، مسیح زاهدی، بابک مرادی، شاهین ثاقبی، میلاد نوری، ادواردو دوسانتوس، فرید کریمی و محمد قادری را برای ماشین‌سازی تبریز در ترکیب قرار داد.

حامد لک، دروازه‌بان ماشین‌سازی که در آخرین تمرین این تیم با مصدومیت مواجه شده بود، با وجود آسیب دیدگی درون دروازه تیمش مقابل فولاد حضور پیدا کرد. همچنین ماشین‌سازی در این دیدار عزیز معبودی، کاپیتان با تجربه خود را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداشت. 

سیدرضا مهدوی با کمک‌ امیررضا آشورماهانی و حمید سبحانی داوری این دیدار را بر عهده داشتند. حسن کامرانی‌فر نیز ناظر داوری این دیدار بود.

در نیمه اول این دیدار بابک مرادی گل اول ماشین‌سازی تبریز را در دقیقه ۴ بازی به ثمر رساند. پس از آن فرشاد احمدزاده در دقیقه ۱۶ با ضربه سر پاسخ گل مرادی را داد تا جدال فولاد و ماشین‌سازی با تساوی دنبال شود.

تیم فولاد خوزستان در نیمه دوم این مسابقه با گل لوسیانو پریرا که در دقیقه ۶۵ به ثمر رسید، با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود پیش افتاد و دیدار با همین نتیجه به پایان رسید.

شهاب گردان در این دیدار با ۲ کارت زردی که دریافت کرد از زمین بازی اخراج شد.

تیم فولاد خوزستان با این برد ۳۹ امتیازی شد و بعد از پرسپولیس و سپاهان، به رده سوم جدول لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد. 

[ad_2]

Source link

Leave a Comment