ترکه دستور در قلب یک رستوران خانوادگی

[ad_1]

گل تلفونی ساحل خوش شانس Toniolo خانواده برداشت ما منطقه برای دومین موقعیت خود را در رستوران ایتالیایی به نام استفانو را Cucina Rustica. آنها متعلق به اولین مکانی به همین نام در فلورانس برای 19 سال است.

صاحبان استیو و آنا Toniolo و خود را 23 ساله و پسر, استیو, است, مدیر کل جدید eatery است که در کارولینای جنگل. استیو کالج اخیر گراد با مدرک کسب و کار.

استفانو را گرم دکور غنی با رنگ از اهل توسکانی غروب آفتاب: umber, sienna مبهم سبز. فلزی پایین طرفداران سقف و چراغ terra cotta رنگ و قوس که زیرچشمی نگاه کردن به آشپزخانه قرض قدیمی جهان air. کلاسیک, ایتالیایی, موسیقی بازی می کند و این اولین بار بود شنیدم “Volare” در ایتالیایی.

فهرست تم متناسب با موروثی خانواده دستور Toniolos استفاده از مانند خود مارینارا و سس گوشت که غنی و ضخیم و خوش تند از سبزیجات معطر و ادویه جات ترشی جات.

وعده های غذایی با یک شروع تازه و گرم مینی نان قرص نان. سرور به ارمغان می آورد یک ظرف را با یک محل استراحت برای یک قاشق حاوی تازه سیر خرد شده و سبزی. در جدول سرور هرچه روغن زیتون را در ظرف و مخلوط در قاشق مربا خوری از طعم دهنده برای ایجاد تازه فرو بردن نفت است.

از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر وجود دارد یک ویژه ناهار منو. برای $7 شام باید انتخاب لازانیای مرغ تورتلینی مرغ پارمسان, اسپاگتی, Fettucine آلفردو, پنیر, راویولی یا پخته فرنگی لوله لوله و کوتاه و آنها با یک انتخاب از سوپ و یا سالاد به علاوه که فوق العاده نان (که پخته تازه روزانه در Benjamin نانوایی در Surfside Beach). نیز وجود دارد که ناهار ویژه و روزی که بازدید از آن بود ادم خوش ظاهر و فلفل.

اما شما لازم نیست به چوب به منوی ناهار در ظهر دلیل که به طور منظم منو در دسترس است برای ناهار یا شام. وجود دارد Paninis مانند دا عاقل پسر با گوشت capicola و پنیر موزارلا یا تکیه برج پپرونی پیتزا با سوسیس و گوجه فرنگی و پنیر موزارلا. کلاسیک مامان فیلم نیز ذکر شده مانند فیلادلفیا چیزاستیک و Parmigiana زیر با شامی کباب, سوسیس مرغ و بادمجان.

برخی از مردمی بودند که با بهره گیری از پیتزا استفاده کرد که می تواند با لذیذ پر کردن مانند کوفته portabello قارچ, فلفل قرمز بو داده و آلو گوجه فرنگی. نیز وجود دارد کوچک و بزرگ Stromboli و پر مانند پیتزا مرغ و کلم بروکلی, ونیز گیاهی و بیکن دوبل چیزبرگر.

استفانو را بال دارد (خفیف و متوسط داغ, شدید یا teriyaki) و سالاد از جمله Antipasto, بوفالو مرغ بوفالو, میگو سرخ شده, تورتلینی و کالاماری سرخ شده.

غذا در حال اسراف مانند کلم بروکلی و پنیر چدار, پاف سرخ شده Calimari پرولون Fritta (سرخ شده با پنیر پرولون با مارینارا) و Caprese (تازه پنیر موزارلا و گوجه فرنگی برش مقداری روغن زیتون و چاشنی زده با ریحان). من سعی کردم فوق العاده تست خرچنگ شیب راویولی که راویولی ها پر شده با مرزه غوطه خرچنگ سرخ شده ‘تا وقتی که ترد و خدمت با آلفردو سس فرو بردن.

بسیاری از entrees هستند آنچه شما انتظار می رود و آنها می آیند در بخش. وجود دارد لازانیا Al Forno, راویولی دی Quattro Formaggi (چهار پنیر), Manicotti, Parmigiana آلا Sorrentina با مرغ, بادمجان یا گوشت گوساله و مرغ یا گوشت گوساله مارسالا.

من سعی کردم Canneloni که ماکارونی ورق پر و نورد با گوشت چرخ کرده, گوشت خوک, گوشت گوساله و اسفناج و چهار و پنیر و سپس پخته و خدمت با پر کردن پنیر موزارلا و سس گوشت. آن را دلچسب و خوش طعم, و من می توانم خوردن تنها یک سوم از آن را. لذت استراحت برای صرف شام خود را.

شما همچنین می توانید سفارش شخصی ماکارونی که در آن شما باید یک انتخاب از پاستاها انتخاب سس و شما را انتخاب کنید از انواع پر.

چند مرغ entrees شامل Pollo Fumigata یا خفه مرغ; Pollo Tuscana (لمونی); و فرنگی لوله لوله و کوتاه Raggiata که به معنی عصبانی فرنگی لوله لوله و کوتاه و دلچسب است, غذا با ماکارونی, مرغ, سوسیس ایتالیایی, موز فلفل و خارج از منزل سس. در گوشت گاو لیست Bistecca Pizzaiola (تحقیر و ribeye) و Bistecca Toscana (خوابانده ribeye). وجود دارد یک ماهی از روز, به علاوه Gamberi مارینارا (gamberi هستند میگو) خرچنگ راویولی و Tesoro Di Mare (میگو و حلزون اسکالوپ در fettucine با سس آلفردو).

برای دسر وجود دارد یک زن و شوهر از cheesecakes, تیرامیسو و فیالبداهه.

خدمات گرم و دوستانه و کارآمد است. من حتی استقبال سرورهای رسیدگی به جدول دیگر و قدردانی که باقی مانده بودند جعبه برای من در جدول. این تاریخ نقطه یا خانواده رستوران و من حدس می زنم کارولینای ساکنان جنگل سپاسگزار خواهد بود به یک نقطه مانند این به ناهار خوردن در جایی که آنها لازم نیست که به در اصلی ترافیک است.

استفانو را Cucina Rustica است که در سال 2005 بلوط قلب جاده در مرکز خرید در Piggly Wiggly را کنار کارولینای جنگل بلوار. تعداد 903-7238 و آنها باز 11 صبح تا 10 شب روزهای دوشنبه از طریق جمعه ها تا ساعت 11 شب روزهای جمعه و شنبه و از ظهر تا 9 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ،

[ad_2]

Leave a Comment