تل آویو می رود حلال!

[ad_1]

تل آویو – trendiest شهرستان در اسرائیل که به تازگی انتخاب به عنوان “بهترین جهان, گی, شهر” شهر انحطاط و رستوران های خوب رفتن را از طریق تغییر در این روز “کوشر” انقلاب است.

چه حلال ميانگين در تل آویو?

حلال در عمومی – مجموعه ای از یهودی غذایی که قوانین منع برخی از مواد غذایی و اجازه می دهد تا بسیاری. به عنوان مثال – غذاهای دریایی حلال نیست در حالی که ماهی با مقیاس حلال. گوشت خوک گوشت حلال نیست در حالی که مرغ و گوشت هستند, و آن را نیز ممنوع به طبخ مرغ یا گوشت را با شیر در همان گلدان یا غذا خوردن آنها را در همان زمان.

وجود دارد تعدادی از سازمان هایی است که صدور گواهی حلال در سراسر جهان – و مطمئن شوید که مواد غذایی ساخته شده است تنها حلال مواد تشکیل دهنده.

در هنگام صدور گواهی حلال در اسرائیل – وجود یک پارامتر است که در نظر گرفته شده است که مربوط به کار انجام شده در یک شنبه. از آنجا که نیروی کار در اسرائیل است که عمدتا یهودی – یک حلال سرپرست است که مطمئن شوید که به بررسی کارخانه و یا رستوران نیست “انجام کسب و کار” در روز شنبه.

از این رو تل آویو رستوران ها که می خواهید برای صدور گواهی حلال – باید به یک روز از هفته و اقامت بسته در روز شنبه. پس شنبه بسیار قوی روز برای رستوران ها, قوی ترین روز هفته, این یک تصمیم بسیار سخت برای صاحبان رستوران.

با این وجود بیشتر و بیشتر مکان های جدید در تل آویو تصمیم به نگه داشتن حلال است که به ارمغان می آورد تا سوال..

چرا بیشتر تل آویو رستوران رفتن حلال?

وجود دارد تعدادی از دلایل که همه می آیند به یک خط پایین: آن را به ارزش آن برای صاحبان رستوران. در اینجا یک لیست کوتاه از تمام دلایل مهم من مواجه می شوند در سال های اخیر در حالی که کار با برخی از تل آویو بهترین کوشر رستوران:

1. به طور منظم مخاطبان

شده اند وجود دارد همیشه افراد مذهبی در اسرائیل که تنها خوردن مواد غذایی حلال اما در سال های اخیر شده است وجود دارد تغییر در بسیاری از مردم مذهبی را با وضعیت اجتماعی و اقتصادی و امروزه وجود دارد و رشد بخش مذهبی جامعه که می توانید و می خواهید به خوردن.

2. استراحت در روزهای شنبه خوب است

Restauranting است طاقت فرسا خط از کسب و کار به ویژه در تل آویو – شهری که هرگز نمی خوابد. بسیاری از رستوران ها باز هستند از 16 ساعت در روز کار هرگز به پایان می رسد.

صاحب رستوران که می خواهد جای خود را به خوبی کار می کنند را به وجود دارد و هیچ کس نمی تواند کار که ساعت های بسیاری را حتی اگر شما یک شریک.

بسیاری از صاحبان رستوران پیدا کنید که مجبور به استراحت در روزهای شنبه به عنوان یک تسکین بزرگ است که اگر شما می توانید استطاعت تغییر شیوه زندگی خود را برای بهتر.

3. یهودی گردشگری

با توجه به دلایل امنیتی و بیشتر در سال های اخیر وجود دارد که بیشتر گردشگران یهودی در اسرائیل ترجیح می دهند که مواد غذایی حلال. کسانی که گردشگران ممکن است یا نه ممکن است خوردن مواد غذایی حلال به جایی که آنها زندگی می کنند اما آنها قطعا ترجیح می دهند مواد غذایی حلال در حالی که بازدید از اسرائیل است.

دلیل آن این است که سفر خود را به اسرائیل است که معمولا برای یک روحانی دلیل و یا یک رویداد مذهبی و آنها سعی کنید برای کل بازدید بیشتر “حلال” یا یهودی مانند.

4. یک ماده از حسن نیت ارائه میدهد

اسرائیلی ها به غذا خوردن با دوستان و هنگامی که در تلاش برای پیدا کردن یک محل به غذا خوردن برای یک دسته از دوستان – یک حلال محل باعث می شود کار بسیار آسان تر است. هیچ کس می خواهد به تنها برخی از دوستان خود را به خوردن.

به عنوان یک رستوران عاشق که بسیاری از دوستان از تمام نقاط جامعه – پیدا کردن من آخرین دلیل برای مهم ترین است.

لذت بردن از سفر خود را و خوردن!

[ad_2]

Leave a Comment