توقف نراتزوری‌ها به سود مدعیان؛ گرگ‌ها به رده سوم رسیدند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، هفته هفتم رقابت های سری‌آ با انجام سه بازی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت تهران پیگیری شد که در مهمترین آنها آتالانتا و اینتر به تساوی قناعت کردند و رم از سد جنوا گذشت.

نراتزوری‌های فوتبال ایتالیا در برگامو رو در روی هم قرار گرفتند. ابتدا این تیم میهمان بود که در دقیقه ۵۸ توسط لاوتارو مارتینز به گل رسید اما ین پایان کار نبود و در دقیقه ۷۹ آلکسی میرانچوک روسیه‌ای کار را به تساوی کشاند و ۲ تیم امتیازات را به سود دیگر مدعیان تقسیم کردند. حالا آتالانتا با ۱۳ امتیاز در رده پنجم قرار دارد و اینتر با یک امتیاز کمتر یک رده پایین تر از تیم گاسپرینی جای گرفته است.

در دیگر بازی مهم امروز آ.اس رم موفق شد لوییجی فراریس با نتیجه سه بر یک از سد میزبان جنوا بگذرد و با ۱۴ امتیاز به رده سوم صعود کند و جای یوونتوس را بگیرد. هنریک میخیتاریان ستاره میدان بود و موفق شد هت‌تریک کند. او گل‌های خود را در دقایق ۴۵، ۶۶ و ۸۵ به ثمر برساند تا شب باشکوهی را رقم بزند. در سوی مقابل تک گل نوا به وسیله مارکو پیاتسا در دقیقه ۵۰ زده شد. تیم رولاندو ماران حالا در جایگاه هجدهم قرار گرفته و تنها پنج امتیاز دارد.

دیگر بازی امروز بین تورینیو و کروتونه برگزار شد که گلی در بر نداشت. حالا تورینیو در رده هفدهم قرار دارد و کروتونه با ۲ امتیاز قعرنشین است.

[ad_2]

Source link

Leave a Comment