توهین به مقدسات یک ملت به بهانه آزادی اقدامی سخیف و ننگین است

[ad_1]

حجت الاسلام علی خاتمی، شامگاه پنجشنبه با حضور در تجمع اعتراض آمیز مردم شهر زنجان که با حضور استاندار و شماری از روحانیون، خانواده معظم شهدا، مسوولان و دیگر اقشار در محوطه مسجد جامع (سید) شهر زنجان و به صورت محدود با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، افزود: این تجمع اعتراض آمیز نشان از نفرت و انزجار از توهین کنندگان به قرآن کریم و پیامبر اعظم (ص) است.

وی با تاکید بر اینکه اهانت به قرآن و رسول اکرم (ص) توهین به تمامی ادیان آسمانی است، اظهار داشت: پیام عاشورا، پیام استقامت و ایستادگی بر سر آرمان ها و اعتقادات است و مسلمانان جهان به ویژه شیعیان در برابر چنین توهین های ننگینی هرگز سکوت نکرده و نمی کنند.    

حجت الاسلام خاتمی، با بیان اینکه قیام حضرت سیدالشهدا در برابر ظالمان و زورگویان، برای ما اسوه و الگو است، تصریح کرد: صاحبان زر، زور و تزویر، همواره در مقابل اسلام صف آرایی کردند و هدفشان چیزی جز ضدیت با قرآن و دین نیست.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: از صدر اسلام تاکنون، دشمنان گاهی با جنگ و خونریزی و گاهی نیز از دروغ، نیرنگ و شیطنت برای تضعیف اسلام، استفاده کرده اند تا به اهداف پلید و ددمنش خود دست یابند هرچند که تا به امروز موفق نبوده اند.

حجت الاسلام خاتمی افزود: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، موج بیداری در میان مظلومان و مستضعفان شکل گرفت اما استکبار جهانی در راس آمریکا و رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل و اتحادیه اروپا با تمام قدرت سعی کردند اجازه ندهند این بیداری ایجاد شود و در زمان حاضر نیز از هیچ تلاش تلاش و کوششی برای مقابله با ایران سرافراز و سربلند، دریغ نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه این توهین نفرت انگیز و سخیف نیز در همین راستا است اظهار داشت: ایادی استکبار جهانی، دست به دست هم داده‌اند تا اسراییل غاصب این غده سرطانی را به هر طریق ممکن تقویت کنند و در این راستا با تمام توان در مقابل جبهه مقاومت و تمامیت اسلام ایستاده اند.

حجت الاسلام خاتمی، افزود: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی از بدو پیروزی انقلاب اسلامی سعی داشته اند با تحمیل جنگ نابرابر، محاصره اقتصادی، بایکوت سیاسی و توسل به ترور، خشونت و تقویت گروه های تروریستی، ایران عزیز را تضعیف کنند اما چون این انقلاب پرتوی از عاشورا بوده و مسیر آن عاشورایی است هرگز به هدف نامشروع خود نخواهند رسید.    

[ad_2]

Source link

Leave a Comment